Playstation 4 Fat kasa vs Slim kasa

PS4 Fat Kasa alıp başlamak mı yoksa Slim kasa beklemek mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    33

Ezell

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Herkese hayırlı ramazanlar ve iyi forumlar.
Öncelikle ilk defa konsol alacağım evime PS ile tanışıklığım sadece playstation cafelerde gidip pes serisi oynamaktır bu zaman kadar. Bilgisayarımı da sattım şu an çeşitli sebeplerden dolayı. Bilgisayar alamıyorum oyun oynamak için tek çarem Playstation 4. :)
Ben genelde; Call Of Duty - Battlefield - Pes - Nfs tarzı oyunları hep klavye altında oynadım. Şimdi playstation alınca call of duty - Gta gibi oyunlara konsolda yabancıyım. Öncelikle PC kadar seri olunabiliyor mu? Konsolda da örneğin silahların dürbünü açmak hedef almak gibi yön vermek koşmak vb. Bizzat elden kredi kartı ile 2 taksit seçeneğiyle 1500 TL ye sony eurosia garantili alacağım ve aklıma takılan bir soruda PS4'ün slim kasa veya 1 tb modellerini beklemek mantıklı mı? Yani arada sistem olarak performans olarak acele edip şimdi alırsam ne kaybederim? Konsol konusunda acemi olduğum için bilgilendirme istiyorum. Satın alırken önerileriniz yanında hangi oyun olmasıdır? En dip sınırım kartta 1600 TL.
Playstation hakkında tecrübelerinizi ve satıl alma olsun oyun konusunda olsun sorduklarım hakkında yardımlarınızı bekliyorum.
Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence al şuan. Zaten öyle çok ağır bir şey değil. Git al. FPS oyunları DS4'te daha rahat bence. Fare ile ateş etmek yerine L1'e basmak daha kolay geliyor bana. Vatan'dan falan almak yerine N11 gibi yerlerden al. 150-200 TL kadar kar edersin ki bu da 2 oyun demek. 500 GB modelini al. Alınca söyle yardım edelim. Endonezya PSN ile üye ol. Oyunlar orada çok ucuz.

Bence al şuan. Zaten öyle çok ağır bir şey değil. Git al. FPS oyunları DS4'te daha rahat bence. Fare ile ateş etmek yerine L1'e basmak daha kolay geliyor bana. Vatan'dan falan almak yerine N11 gibi yerlerden al. 150-200 TL kadar kar edersin ki bu da 2 oyun demek. 500 GB modelini al. Alınca söyle yardım edelim. Endonezya PSN ile üye ol. Oyunlar orada çok ucuz.
N11 gibi siteler elbette güvenilirdir fakat hiç alışveriş yapmadım ve illaki emin ol dostum 150 200 kar diyorsun evet ama bayağı bir araştırma yaptim genelde sony eurosia garantili olmayanlar veya palmı değilmi belli olmayanlar o fiyattan veriliyor ki ben elden gidip alma taraftarıyım zaten oyun ile birlikte 1500 aynı hesaba geliyor,endoneyza psn olayını anlamadım detaylı açıklarmısın yarın kurarım tv ye büyük ihtimal kayıt işleminide yapmış olurum

Anlatmak istediğimi anlamadın kardeşim ilk attiğın zaten sony garantili değil 2. attığın sony garantili onunda fiyati 1350 diyelim düz hesap güzel bir oyun alsan 150 tl den aşağı yok zaten ne yaptı 1500 kargo beklemeye değmez yani ben 1500 tl ye oyun ile birlikte ayni gun içinde elden alacağım zaten :)

Endonezya PSN'ye üye olunca TR ie ne fark ediyor.

Anlatmak istediğimi anlamadın kardeşim ilk attiğın zaten sony garantili değil 2. attığın sony garantili onunda fiyati 1350 diyelim düz hesap güzel bir oyun alsan 150 tl den aşağı yok zaten ne yaptı 1500 kargo beklemeye değmez yani ben 1500 tl ye oyun ile birlikte ayni gun içinde elden alacağım zaten :)
Bende öle diyip aldım ve pişmanım. Bide adamların güzel diliyle babama 1 yıl daha garanti yaptırdılar. Konsolu 1300 tlye alıcakken 1666tlye aldık :D Tabiki oyun hediyeli. (Teknosadan aldım)

Evet. Daha avantajlı. Endonezya Rupisi kullanıyorlar bayağı ucuz. Enpara ile 25 TL para iadesi de alabiliyorsun.

Geri
Yukarı