PlayStation 4 hangi kasa alınmalı?

Slim mat, parlak fat oluyor. Kendi içlerinde de sınıflandırma var mı bilmiyorum ama Slim'in mat, Fat'in parlak olduğunu ele alırsak mat kasa sıcaklık değeri ve fan sesi olarak çok daha iyidir.

Hocam bir sorum olacak şimdi dediğim gibi bendeki cihazların hepsi 1080p ben bu Pro modelini alsam bile görüntü olarak 4K alabiliyor muyum? Alabiliyorsun nasıl alabiliyorum.

Hocam bir sorum olacak şimdi dediğim gibi bendeki cihazların hepsi 1080p ben bu Pro modelini alsam bile görüntü olarak 4K alabiliyor muyum? Alabiliyorsun nasıl alabiliyorum.

4K alamazsın ama 1080p de daha kaliteli oynarsın.

Slim mat, parlak fat oluyor

Fatlerin de mat kasası var,

1712735767737.png

Sorunsuz fat kasa oluyor bunlar

Hocam zaten halihazırda PS 4 Pro vs daha güçlü bir sistemim var PS almak istememin 2 sebebi var.
1-exculusive oyunlar.
2-arkadaslarla eğlenmek için daha iyi bir araç.

Almayın o zaman oyunların hepsi yakında geliyor PC'ye arkadaşlar için alınmaz PS4 gibi bir cihaz.

PS4 Pro'da zaten 4 k yok PS5 bile zor 4K30 FPS oynatıyor upscale yapılarak zar zor kaliteli hale getirmeye çalışılıyor oyun.

Almayın o zaman oyunların hepsi yakında geliyor PC'ye arkadaşlar için alınmaz PS4 gibi bir cihaz.

PS4 Pro'da zaten 4 k yok PS5 bile zor 4K30 FPS oynatıyor upscale yapılarak zar zor kaliteli hale getirmeye çalışılıyor oyun.

Ya şimdi ben bunu diğer ay alacağım o zamandan yaz tatilinin sonuna kadar boş 4 kullanacağım sonra takas yoluyla PS 5 alacağım. Yani idare etsin zaten belli bir süre sonra takas yapacağım.

Ya şimdi ben bunu diğer ay alacağım o zamandan yaz tatilinin sonuna kadar boş 4 kullanacağım sonra takas yoluyla PS 5 alacağım. Yani idare etsin zaten belli bir süre sonra takas yapacağım.

5 almak kesinlikle daha iyi zaten 4'teki bütün exc oyunlar geliyor PC'ye bu arada 2025 yılına kadar PS5 konsoluna exc oyun çıkmayacağınıda unutmamak lazım.

Siz 5 alana kadar iyi kötü idare eder. Şuan 4 almanın mantığı idareten kullanırım sonra PS5 geçerim kafasında oluyor zaten.

Bence gelmez ya 2022'de baktığımda da 15-20 arasıydı fiyatlar 2 senede çok bir değişiklik yoksa birkaç ay için de olmaz bence.
Hocam zaten bir tane ilan buldum PS 5 slim model 10 günlük kullanılmış.17500 TL şu anda bakalım.

Bence gelmez ya 2022'de baktığımda da 15-20 arasıydı fiyatlar 2 senede çok bir değişiklik yoksa birkaç ay için de olmaz bence.
Hocam birde takas yoluda olacak PS 4 pro vereceğim belirli bir miktar ondan düşerler.Gözümü şey korkutuyor şimdi bunlar son konsol diye zam koymazlar umarım.

Geri
Yukarı