PlayStation 4 mü Xbox Series S mi?

PlayStation oyunları pahalı bildiğimiz üzere, fiyatları uçmuş durumda fakat Xbox'ta Game Pass mevcut. Fakat PS'a exclusive oyunlar çıkıyor. Sizin durumunuza göre hangisi daha mantıklı ise tercih yapabilirsiniz.

Ama exclusive oyunlar artık bilgisayarlara da gelmeye başladı o yüzden çok esprisi de kalmamaya başladı açıkçası.

Evet sonunda God of War oynayabileceğim. :)

Bende de Series S var hatta şu an bu cevabı konsoldan yazıyorum. Sadece Game Pass bile aldırmaya yeter. 1 yıllık Game Pass yaptım kafam aşırı rahat. Tek sıkıntı 512 GB SSD olması ben ek olarak 2 TB HDD aldım o sorun da ortadan kalktı. O yüzden her şekilde Series S öneririm.

Arkadaşlar bir şey daha soracağım sizce 7000 TL'ye fiziksel olarak mağazadan mı almalıyım yoksa 5000 TL'ye Trendyol'dan mı almalıyım.

Uncharted, God of War, Last of Us vs oynayacaksan PS4. yoksa Xbox Series S zaten ücretsiz oyunlarda artık Xbox Live da gerekmiyor.

Burada aslında karar sana kalmış dersen ki "hocam ben Last of Us, Uncharted gibi oyunları çok merak ediyorum" o zaman PS4 al. Eğer ki exclusive oyunları çok önemsemiyorsan özellikle de rekabetçi oyunları seviyorsan o zaman Xbox series alman daha iyi olacaktır. Tabii yeni nesil konsol olduğu için desteklenme ömrü daha uzun olur ancak bu bir seçim kıstası değil benim için (Xbox One2nın çıktığı yıl Xbox 360 almıştım gram pişman değilim ), dediğim gibi hangi taraf ağır basıyorsa oraya yönel.

Yeni konular

Geri
Yukarı