PlayStation 4 Slim alınır mı?

Öncelikle merhaba! Size sorum şu hala PlayStation 4 Slim (1TB) alınır mı? Şunları belirtmem gerekiyor daha önce hiçbir konsola veya bilgisayara sahip olmadım. Yani oyun neredeyse hiç oynamadım, hep PS hayranıydım şimdi bütçem el verdiği için PS4 Slim almak istiyorum. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim! (rica etsem PC topla falan yazmayın.)

Ucuza bulduysan al, Series S de düşünüebilirsin fakat PS5 alman daha mantıklı en azından PS4 Pro 7216 al düz PS4 çoğu oyunda FPS 30'un altına çok sık düşüyor Pro en azından 45-50 FPS.

Ucuza bulduysan al, Series S de düşünüebilirsin fakat PS5 alman daha mantıklı en azından PS4 Pro 7216 al düz PS4 çoğu oyunda FPS 30'un altına çok sık düşüyor Pro en azından 45-50 FPS.
Slim düşünüyordum, ucuza buldum (7000 TL) çoğu oyunda gördüğüm kadarıyla 30 altına düşmedi (slim)

Alışmış olabilirsin 30FPS'ye, alışısan güller gibi oynarsın.
Hocam vallaha hayatımda oyun görmüş insan değilim, hiç arkadaşımda yokdu geçen bi abi PS4 oynamaya götürdü 2 el FIFA atdim sonra oyun oynama isteği geldi. Hem gördüğüme göre ps 30 fps ile PC 30 fps aynı değilmiş yani bence oynarım ya :)

Hocam vallaha hayatımda oyun görmüş insan değilim, hiç arkadaşımda yoktu geçen bir abi PS4 oynamaya götürdü 2 el FIFA attım sonra oyun oynama isteği geldi. Hem gördüğüme göre PS 30 FPS ile PC 30 FPS aynı değilmiş yani bence oynarım ya :)

O zaman tadınan yenmez.(God of War'ları da dene)İyi oyunlar :)

Öncelikle merhaba! Size sorum şu hala PlayStation 4 Slim (1TB) alınır mı? Şunları belirtmem gerekiyor daha önce hiçbir konsola veya bilgisayara sahip olmadım. Yani oyun neredeyse hiç oynamadım, hep PS hayranıydım şimdi bütçem el verdiği için PS4 Slim almak istiyorum. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim! (Rica etsem PC topla falan yazmayın.)
Bence alınır Fifa24 bile oynatıyor daha ne olsun...
Daha dün ps cafeye gittim çok zevkli bence alın.

Hocam vallaha hayatımda oyun görmüş insan değilim, hiç arkadaşımda yokdu geçen bi abi PS4 oynamaya götürdü 2 el FIFA atdim sonra oyun oynama isteği geldi. Hem gördüğüme göre ps 30 fps ile PC 30 fps aynı değilmiş yani bence oynarım ya :)
Tavsiyem şu 30 Fps veriyor diyen kişileri dinlememeniz. PlayStation alan kişiler 30 Fps'i hiç sorun etmiyor. Konsolu oyunları için alırsınız. Örnek veriyorum God Of War oynamak istiyorsunuz ama almak istediğiniz konsolda yok o konsol 30 Teraflops olsa ne olacak ki? Bugün sırf oynatsın yeter düşüncesiyle God Of War Ragnarok veya The Last Of Us Part 2 için birçok kişi PS4 alıyor.

Tavsiyem şu 30 Fps veriyor diyen kişileri dinlememeniz. PlayStation alan kişiler 30 Fps'i hiç sorun etmiyor. Konsolu oyunları için alırsınız. Örnek veriyorum God Of War oynamak istiyorsunuz ama almak istediğiniz konsolda yok o konsol 30 Teraflops olsa ne olacak ki? Bugün sırf oynatsın yeter düşüncesiyle God Of War Ragnarok veya The Last Of Us Part 2 için birçok kişi PS4 alıyor.
Haklısınız hocam bende almaya karar verdim hayatımda ilk kez oyun oynayacağım, tavsiyeleriniz için çok çok teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı