PlayStation 5 nereden ve nasıl alınmalı?

DryAnger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir süredir Playstation 5 Slim Standart E. almayı düşünüyordum ancak kafamı kurcayalan sorular var. İlki, ithalatçı garantili olanlar güvenilmez diyorlar(belli başlı güvenilir satılıcılar hariç), Eurasia için de kimisi Sony çekildiği için artık Eurasia'nın geçersiz olduğu ve bir öneminin kalmadığını, kimisi de Sony'nin sadece ses sistemi Tv. vb. kısımlardan çekildiğini ve hala Eurasia'nın garantisinin devam ettiğini söylüyor. Bilkom garantili olanlar ise de 28000 TL'den başlıyor. Kahraman Konsol'dan 18559 TL'ye buldum ama Digital Edition. Ne olur ne olmaz standart tercih ediyorum. Peki sizin düşünceleriniz neler?

Sony Playstation 5 Slim Digital Edition 1 Tb Türkçe Menü ( Ithalatcı Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol (Kahraman Konsol ancak Digital)
Sony Playstation 5 Slim Diskli Ps5 Spider-man 2 (EURASİA GARANTİ) Fiyatı, Yorumları - Trendyol (Eurasia garantili olan)
Sony Playstation 5 Slim Standart Edition 1tb Ssd Dual Sense Kol (Ä°THALATÃI GARANTÄ°LÄ°) Fiyatı, Yorumları - Trendyol (Standart Edition ancak tanımadığım satıcı)

Yeni konular

Geri
Yukarı