PlayStation 5 Slim alınır mı?

Yurt dışından geliyorlar ve garantileri yok maalesef. İthalatçı garantisi dediği dükkanın sana "abi bunun garantisi benim" demesinden fazlası değil.

Yurt dışından geliyorlar ve garantileri yok maalesef. İthalatçı garantisi dediği dükkanın sana "abi bunun garantisi benim" demesinden fazlası değil.

Oda var ama en önemlisi ilk sürüm PlayStation'lar her zaman sorunlu çıkıyor en son çıkan fat kasa PS5 daha iyi bence fan kanatlarını ve anakartı yenilediler.

Bulabiliyorsanız fat kasa 12xx seri numaralı alın. Eğer yoksa Slim dijital alın diskli slime göre daha az ısınıyor ancak yine de fat kasadan fazla ısınıyor. Garanti veren ithalatçı ürün bulun Kadıköy, Beşiktaş gibi dükkanlarda var online alacaksanız yorumlarda garanti vermişmi diye bakın belgeye seri numarası, imza, kaşe yapmasını unutmayın bir sıkıntı olursa değişim veya tamir yapmak zorunda. Ne kadar nadir sıkıntı çıkaran ürün olsa da garantisiz ürün almayın.

Sözde garanti verirse haklısınız ancak fiziksel olarak bir garanti belgesi verdiyse mecburen “garantisi benim“ sözü gerçek oluyor :D 1 sene önce PS4 alan arkadaşımın cihazı bozuldu esnaf hiçbir şey yapmadı üşünmedi dava açtı hakkını kovaladı sonucunda 7-8 adet PS4 parası aldı. Bende yıllardır ithalatçı alıyorum aynı yerden başıma böyle birşey gelmedi gelse bile yardımcı olurlar muhakkak güvenilir yer en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı