POCO F4 vs Samsung A34

HyperOS dedigin şey zaten MIUI'ye antin kuntim 3-5 animasyon tema vesaire eklenmesinden ibaret. Üstüne bir de bootloader unlock islemi zorlasti Xiaomi'nin keyfi yuzunden. Zaten sorunlu bir ROM tabani, kullanip kanser olmaya degmez.

POCO F4'te Snapdragon 870 5G var. (Pardon, A34'den bahsediyormussun yeni farkettim)
Bence hiç kanser bir ROM değil günlük işler için. Benim ROM atmak, TWRP, boptloader ile işim olmadığı için Xiaomi Poco F4 tercih edeceğim.

Eğer alacaksanız mi.com'dan ilk üye indirimi ile 12.2K ya alabilirsiniz.
Öyle yapacağım hocam. Kupon ile o fiyata geliyor.

Bu arada @imanlimasha hocam, telefonu taksitle alabiliyor muyuz?

Bence hiç kanser bir ROM değil günlük işler için. Benim ROM atmak, TWRP, boptloader ile işim olmadığı için Xiaomi Poco F4 tercih edeceğim.
Asıl bu tip ROM, Recovery cesitliliginden MIUI yerine AOSP kullanmak daha mantikli. Tavsiyem bir denemen Custom ROMlari, niye boyle dedigimi farketmis olursun.

Bence hiç kanser bir ROM değil günlük işler için. Benim ROM atmak, TWRP, boptloader ile işim olmadığı için Xiaomi POCO F4 tercih edeceğim.

Öyle yapacağım hocam. Kupon ile o fiyata geliyor.

Bu arada @imanlimasha hocam, telefonu taksitle alabiliyor muyuz?

Yok hocam, taksit 2019'daki karardan sonra cep telefonu için geçerli değil,

Asıl bu tip ROM, Recovery cesitliliginden MIUI yerine AOSP kullanmak daha mantikli. Tavsiyem bir denemen Custom ROMlari, niye boyle dedigimi farketmis olursun.
Custom ROM cihazlar eskidiğimde cihazları tekrar diriltmek için iyi bir yol fakat ben denemek için biraz korkuyorum. Cihaz hard brick falan olursa yanarım.

Yok hocam, taksit 2019'daki karardan sonra cep telefonu için geçerli değil,
Of ya. İki ay sonra alacağım sanırım.

Custom ROM cihazlar eskidiğimde cihazları tekrar diriltmek için iyi bir yol fakat ben denemek için biraz korkuyorum. Cihaz hard brick falan olursa yanarım.

Of ya. İki ay sonra alacağım sanırım.

Hocam eğer 2 ay sonra alacaksanız 2 ay sonraya doğum tarihinizi ayarlarsanız Max 1K limitli yüzde 10 indirim alıyorsunuz.

O iyiymiş hocam, hemen ayarlıyorum. Bu yararlı bilgi için teşekkürler.

Doğum tarihini nasıl ayarlıyorum hocam?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240203-005416_Opera.jpg
    Screenshot_20240203-005416_Opera.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı