POCO F4'te HyperOS güncellemesi yapılmalı mı?

HyperOS i zaten ben de uzun zamandır bekliyordum ve güzelliğini biliyorum. Benim cihazım için sorun olur mu diye çok merak ediyorum.

Xiaomi kullanan birisi olarak her güncellemeyi yaparım ve her güncelleme sorunlu oluyor ben Xiaomi'nin adamakıllı güncelleme verdiğini görmedim en stabil sürümleri bile yok daha.
Yurtdışı mı kullanıyorsunuz?

Benim abim de kararlı olmayan güncelleme yaptığı için telefon baya bir problem yaşadı.

Hocam elindeki telefon SD870 kullanıyor yani güçsüz bir cihaz değil, paşalar gibi kullanırsın.
Hocam benim derdim o değil. Arkadaşın dediği gibi Xiaomi güncelleme problemlerinden yaşayıp yaşamayacağım aklımdan çıkmıyor.

Hocam benim derdim o değil. Arkadaşın dediği gibi Xiaomi güncelleme problemlerinden yaşayıp yaşamayacağım aklımdan çıkmıyor.

Hocam telefonda oyun oynayan birisiyim haliyle elimizden düşmüyor bu alet, şu ana kadar saçma sapan bir durum yaşamadım.

X6 Pro bildiğiniz üzere kutudan Hyper OS ile çıktığından dolayı zaten ilk sürümlerini kullanmış oldum diyebilirim.

Hocam telefonda oyun oynayan birisiyim haliyle elimizden düşmüyor bu alet, şu ana kadar saçma sapan bir durum yaşamadım.

X6 Pro bildiğiniz üzere kutudan Hyper OS ile çıktığından dolayı zaten ilk sürümlerini kullanmış oldum diyebilirim.
Kutudan HyperOS ile çıkmışsa bir problemi yoktur o zaman. Ama güncelleme yaparken kararlı yazmasına dikkat etmek aklınızda bulunsun. Kararlı yazanlar direkt şirket tarafından güncellemenin o cihaz üzerinde denenip düzgün çalışanlardır. Problem yaşamanız az olur.

Kutudan HyperOS ile çıkmışsa bir problemi yoktur o zaman. Ama güncelleme yaparken kararlı yazmasına dikkat etmek aklınızda bulunsun. Kararlı yazanlar direkt şirket tarafından güncellemenin o cihaz üzerinde denenip düzgün çalışanlardır. Problem yaşamanız az olur.

Doğrudur hocam, çok dikkat etmeden yüklüyorum en fazla ne yaşarım deyip geçiyorum genelde.

Bana arama gelsin, oyuna girsin yeterli 😂

Doğrudur hocam, çok dikkat etmeden yüklüyorum en fazla ne yaşarım deyip geçiyorum genelde.

Bana arama gelsin, oyuna girsin yeterli 😂
Size abimin yaşadığı olayı anlatayım: kararlı yazmayan bir güncelleme yapmış ve ses açma kapama çalışmıyordu. Arama yaparken de ciddi problemler yaşıyordu.

Size abimin yaşadığı olayı anlatayım: kararlı yazmayan bir güncelleme yapmış ve ses açma kapama çalışmıyordu. Arama yaparken de ciddi problemler yaşıyordu.
Doğrudur hocam, Xiaomi yazılım konusunda biraz geri bir firma diye duydum sürekli ama şimdilik bir sorun yaşamadım.

Aceleniz yok ise kararlı sürümü bekleyin o zaman, kafanızda soru işareti kalmaz.

Geri
Yukarı