POCO X3 NFC Android 12 ile kameraya bağlanılamıyor hatası

522223

Decapat
Merhaba arkadaşlar, POCO X3 NFC cihazımda aldığından beri 4-5 ayda bir nadiren karşılaştığım kameraya bağlanılamıyor hatası Android 12 güncellemesinden sonra çoğaldı gibi biraz. 1 hafta önce dışarıda art arda 4-5 defa kameraya bağlanılamıyor hatası ile karşılaştım ve kamera uygulamasına giremedim. Bugün ise Snapchat'te kameraya bağlanılamıyor uygulamayı yeniden başlatmak ister misiniz diye bir bildirim geldi. Bunu nasıl çözebiliriz? Bana yazılımsal gibi geliyor.

Merhaba arkadaşlar, POCO X3 NFC cihazımda aldığından beri 4-5 ayda bir nadiren karşılaştığım kameraya bağlanılamıyor hatası Android 12 güncellemesinden sonra çoğaldı gibi biraz. 1 hafta önce dışarıda art arda 4-5 defa kameraya bağlanılamıyor hatası ile karşılaştım ve kamera uygulamasına giremedim. Bugün ise Snapchat'te kameraya bağlanılamıyor uygulamayı yeniden başlatmak ister misiniz diye bir bildirim geldi. Bunu nasıl çözebiliriz? Bana yazılımsal gibi geliyor.

Yazılımsal hata. Xiaomi yama yayınlayacak. Beklemede kalın.

Merhaba o zamanı hatırladığım kadarıyla birkaç gün sonra güncelleme yayınlandı. Hala arada yapmaya devam etti bir süre fakat sonra kendi kendine tamamen çözüldü. O günden beri aynı hatayı tekrar hiç almadım.

Dün MIUI 13 ve and12 güncellemesini aldım
Ama yine de ön kamera ve geniş açı çalışmaya devam etti

Çözüm ya MIUI 11e düşürmek olabilir veya korkarım ki CPU'dan kaynaklı reballing gerekebilir diye düşünüyorum

Dün MIUI 13 ve and12 güncellemesini aldım.
Ama yine de ön kamera ve geniş açı çalışmaya devam etti.

Çözüm ya MIUI 11e düşürmek olabilir veya korkarım ki CPU'dan kaynaklı reballing gerekebilir diye düşünüyorum.

Hocam X3 NFC Android 12 ve MIUI 13 almadı ama. Telefonunuz X3 Pro olabilir mi? Ayrıca sıfırlamayı denediniz mi?

Hocam X3 NFC Android 12 ve MIUI 13 almadı ama. Telefonunuz X3 Pro olabilir mi? Ayrıca sıfırlamayı denediniz mi?
Yok telefon sade poco x3
NFC versiyonu değil
Ve kesinlikle aldı söylediğim güncellemeleri
Son olarak,hayır sıfırlamadım henüz yapmaya hazırlanıyorum ama yapmakla yana değilim bu yüzden bir çözüm bulmaya çalışıyorum

Yok telefon sade POCO X3.
NFC versiyonu değil.
Ve kesinlikle aldı söylediğim güncellemeleri.
Son olarak, hayır sıfırlamadım henüz yapmaya hazırlanıyorum ama yapmakla yana değilim bu yüzden bir çözüm bulmaya çalışıyorum.

Anladım güncelleme resmi Xiaomi'nin yayınladığı güncellememi acaba? Çünkü bildiğim kadarıyla Android 12 ve MIUI 13'ü sadece X3 Pro aldı. Resmi güncelleme değilse sorununuz bundan kaynaklı olabilir. Resmi roma dönmeyi deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı