POCO X3 Pro şarjı yarım günü zor çıkarıyor

Berkan10

Femtopat
Daha fazla  
Cihazı alalı yaklaşık 2 yıl oluyor. Sürümü MIUI 13 fakat pili yarım günü bile zor çıkarıyor. Sürekli bakımını yapıyorum, hatta telefonu sıfırladım ama pek bir değişim gözlemleyemedim. Pil kısmına girdiğimde ekranın çok şarj yediği gözükmekte. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadasımda aynı modelden var 1.5 gun gidiyor sarjı nereden baksan pil ömründen dolayı yüksek ihtimal eger bakabılıyorsanız bir pil yüzdesine bakın.
Pil yüzdesi sürekli ekran sürekli en üstte oluyor Youtube dan fln baktım herseyine tüm yolları denedim ama yok değişme oluyor ama pek bi fark olmuyor yani pubg de misal 3 maç atıyorum erangel tak şarj 20 ye düşüyor abim kullandı 2 sene şuan bende ama eski telefonumun pili bile daha iyiydi bundan büyük ihtimal senin dediğin gibi pil öldü

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-21-14-56-17-732_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2024-02-21-14-56-17-732_com.miui.securitycenter.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 12
Pil yüzdesi sürekli ekran sürekli en üstte oluyor YouTube'dan falan baktım her şeyine tüm yolları denedim ama yok değişme oluyor ama pek bir fark olmuyor yani PUBG de misal 3 maç atıyorum Erangel tak şarj 20'ye düşüyor abim kullandı 2 sene şu an bende ama eski telefonumun pili bile daha iyiydi bundan büyük ihtimal senin dediğin gibi pil öldü.

Pil yüzdesı demısım hocam pardon pil sağlığı demek istemistim pil sağlığına bakabildiginiz bir ayar var mı o sekilde hem kesın anlamıs olursunuz pilin ölüp olmedıgını

Telefonun kendisinde yok öyle bir şey ama bı uygulama indirip bakayım

Pil yüzdesı demısım hocam pardon pil sağlığı demek istemistim pil sağlığına bakabildiginiz bir ayar var mı o sekilde hem kesın anlamıs olursunuz pilin ölüp olmedıgını
Kanki şimdi geldi batarya sağlığı 60 iyi değil dimi

Kanki şimdi geldi batarya sağlığı 60 iyi değil dimi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı