Poco X6 Pro 8 GB alınır mı?

Bütçe
14k-17k
Yurt dışı 12 GB alıp direnç ile tamir görüp garantisiz almakmı daha mantıklı arasında pek farkı olmadan 8 GB olan modeli alıp garantili almakmı daha mantıklı hocam. Bence direnç işi sıkıntıu değmez gibi zaten baktığımda arasında cok fark yoktu antutupuanındda.

8 gb alıp sanal ram açabilirsin.

8 GB alıp sanal RAM açabilirsin.

Ne kdar işe yarıyor bilmiyorum ama açarım onu da. Gene de pek de gerekli olmaz belki.

Ne kdar işe yarıyor bilmiyorum ama açarım onu da. Gene de pek de gerekli olmaz belki.

Telefonun galiba jak girişi yokmuş kulaklık işini nasıl çözerim IPhone'da çevirici kullanıyorlardı öyle bir şeymi almam gerek.

Son düzenleme:

Telefonun galiba jak girişi yokmuş kulaklık işini nasıl çözerim IPhone'da çevirici kullanıyorlardı öyle bir şey mi almam gerek. Bluetooth kulak

Telefonun galiba jak girişi yokmuş kulaklık işini nasıl çözerim IPhone'da çevirici kullanıyorlardı öyle bir şey mi almam gerek.

Bluetooth kulaklık kullanabılırsınız

Bluetooth kulaklık kullanabılırsınız.

Bluetooth iyi bir kulaklığım yok alasım var ama kaliteli bir şey bilmiyorum anca marka ve aşırı pahalı olan kulaklıkları öneriyolardı.

ve x6 pronun rakıbı ıphone 13 serisidir
Yok canım ne iPhone 13'ü, iPhone 15 olacaktı o.
2. el iPhone almayı düşünüyordum. Hala da aklıma gelip duruyor ama açtığım konulardan sonra iPhone almam değmeyeceğini ve POCO X6 Pro ve S21 FE önerildi ama çoğunlukla oyun oynayacagım için X6 Pro daha mantıklı geldi. 17K'ya bu modeli var, bir de 12 GB RAM modeli var. O da 20K'ye geliyor ama benim aklımda 8 GB RAM versiyonu var. Sizce alınır mı? Fiyatına değer mi? Ne gibi problemler yaşarım veya önerdiğiniz başka cihazlar var mı? Hem tasarım hem donanım olarak iyi bir şey. Ya da iPhone için bir fikriniz var mı?
Alınır, bu bütçede hiç iPhone işine hiç girmeyin. 8GB yeterli olur bence.

Yok canım ne iPhone 13'ü, iPhone 15 olacaktı o.

Alınır, bu bütçede hiç iPhone işine hiç girmeyin. 8 GB yeterli olur bence.

Hocam Xiaomi 12 t nasıl bir telefon bu telefondan daha mı iyi?

bilen varmı?

Bilen var mı?

Galiba sadece kamera için filan daha iyi işlemci GPU konusunda X6 daha iyi kalıyor.

Son düzenleme:
Ayrıca kamera konusunda gayet başarılı bir cihaz X6 Pro bir de Google One aboneliğiniz varsa fotoğraflar uygulamasındaki yapay zeka ile görselleri daha da iyileştirebilirsiniz.

Telefonu aldım bazı kanallarda Google kamera kullanırsanız yeterince gayet iyi çekilceği söylenmişte hangi program bilmiyorum Google One dada anlamadı ne yapmam gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı