Podcast için arka plan videosu nasıl yapılır?

BatuTrack

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, YouTube'da sadece sesiyle video üreten birkaç gizem kanalında fark ettim, videolarda her konuştuklarında olayla alakalı kendilerinin çekmediği videolar koyuluyor ve ayrıca genelde bahsettiği şeyler ya da söylediği cümle ile alakalı videolar oluyor, bunu nasıl yapıyorlar? Yapay zeka ile mi yoksa başka bir şey mi? Yardım edebilirseniz sevinirim.

Merhaba, YouTube'da sadece sesiyle video üreten birkaç gizem kanalında fark ettim, videolarda her konuştuklarında olayla alakalı kendilerinin çekmediği videolar koyuluyor ve ayrıca genelde bahsettiği şeyler ya da söylediği cümle ile alakalı videolar oluyor, bunu nasıl yapıyorlar? Yapay zeka ile mi yoksa başka bir şey mi? Yardım edebilirseniz sevinirim.

Herhangi bir oyunun no commentary videolarından alıyorlar sanırsam.

Herhangi bir oyunun no commentary videolarından alıyorlar sanırsam.

Oyun çekmeyeceğim gizemli olaylar Dark web olayları falan ayrıca beni demek istediğim örnek merhaba diyorsa ya da yolda yürümek diyorsa konuşmasının için de olarak işte yürüme falan geliyor akıcı videolar.

Mesela agresif bir konu konuşuyorsanız arkaya bir FPS oyunu mesela ultrakill videosu koyabilirsiniz sakin bir konuysa yarış mesels.
oyun değil gizem videoları çekeceğim demek istediğimi yazdım bir arkadaşın yanıtına

Geri
Yukarı