Popeyes'in kullandığı acı sos nedir?

Cenker1

Decapat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi çok güzel bir tadı var ama her canım çektiğinde Popeyes'e gitmek mantıksız olur. Bununla aynı veya buna çok yakın tadı olan bir acı sos var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
@pawEn içerik konusunda sosta ne var bilmiyorum, ki evde sos yapan biri olmama rağmen hiç chipotle yapmadım. Ama bildiğim bir şey var ki üretici firması KHC yani Kraft Heinz Company. Şaka mı, değil. BİM adına üretiyor ve gerçekten Heinz kalitesiyle aynı(duyduğumda test etmek için soslarını aldım kıyasladım çok bir fark yok). Sağlıklı konusuna gelirsek hiçbir sos sağlıklı değil.

@pawEn içerik konusunda sosta ne var bilmiyorum, ki evde sos yapan biri olmama rağmen hiç chipotle yapmadım. Ama bildiğim bir şey var ki üretici firması KHC yani Kraft Heinz Company. Şaka mı, değil. BİM adına üretiyor ve gerçekten Heinz kalitesiyle aynı(duyduğumda test etmek için soslarını aldım kıyasladım çok bir fark yok). Sağlıklı konusuna gelirsek hiçbir sos sağlıklı değil.
KHC olayını bende duydum, baya şaşırdım. Neyse hocam sağolun ben bir ara bakarım. Dediğiniz gibi hiçbiri sağlıklı değil. Sos tarifi paylaşabileceğiniz bir yer var mı veya link falan?

Geri
Yukarı