Portal 3 çıkar mı?

Hikaye var, hikaye anlatımı sadece çok iyi değil. Hikaye'de sıkıntı yok.

Aydınlatıldım.

Not: Gerçekten bilmiyordum :D Hep Portal'ı evet teknoloji evet evet portal dabancası evet robotlar evet. Diyerek oynamıştım Half-Life'ı evet Gordon diye adam var evet zuzaylılar var evet asker var bir de ışınlanan adam var.

Genelde bir şeyin üçüncüsünün çıkmama nedeni tadında bırakmaktır. Emin olun üç çıkarsa bir olayı kalmaz. Büyük ihtimalle bu yüzden Left 4 Dead 3'ü falan da çıkarmıyorlar. Her şeyi tadında bırakmak lazım.

The Orange Box'ta 3 oyun vardı yalnız.

1623956941309.png

Portal, 2. oyunla beraber bitti. Evet, bitti. Tabi Chell olarak oynamayacaksak durum değişebilir. Yaparlarsa CO-OP moddaki 2 robot gibi bir robotu kullanabilirler karakter olarak. Ki Half-Life: Alyx önceden bir Portal oyunu olarak çıkması planlanıyordu. Kod adı "Moondust" idi. Oyunu çıkarmadılar çünkü VR bir Portal oyunu çok fazla mide bulantısına sebep olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar tüm teoriler yanlış olabilir bu teorim oyunda 2 bölümde şeyler içeriyor
1. bölümde Wheatley Yedek güç ile denekler uyandırılabilir dedi . Ve aradan glados uyandı
tesis kullanılabilir halde 2. bölümde Glados dediki senin soyadında 2 kişi var
Yani sonuç Portal 3 te o 2 kişi ile oynamamız mümkün olabilir çünkü artık tesis gladosun elinde güç kaynağı olduğu için ve aradan youtubede Portal 2 eve dönüş 1 çıktı. Wheatley tesise döndü
ama orda hapis tutuluyor portal 3 te görevimiz wheatleyi kurtarmak olabilir.

Teorimi doğru bulanlar beğeni atsın ve bu teori doğruysa tüm dünyaya yayabiliriz en azından insanlar mutlu olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı