Power Boost 1000W Warrior 80+ Gold iyi bir güç kaynağı mıdır?

Ürün de nichicon 1. sınıf Japon kapasitörleri kullanılmış, değerleri gayet güzel. Tam yükte %89 verimliliği var üstüne 80+ Gold sertifikası var; çoğu iyi dediğiniz ürünler yanından bile geçecek düzeyde değil. Bırakın bu marka sempatizanlığını ve modellere göre yorumlayın.

Kutu içeriğinde yazar hocam da o çok önemli değil gibi.

Ürün de nichicon 1. sınıf Japon kapasitörleri kullanılmış, değerleri gayet güzel. Tam yükte %89 verimliliği var üstüne 80+ Gold sertifikası var; çoğu iyi dediğiniz ürünler yanından bile geçecek düzeyde değil. Bırakın bu marka sempatizanlığını ve modellere göre yorumlayın.
850 watt olmasına rağmen bu ondan çok daha iyidir.
MSI MPG A850G Gen5 850 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Aynı para.

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Götürdüğüm bilgisayarcı güvenilir ve yıllardır donanımcılık yapan birisidir ve sağlam dostumuzdur. Kendisi bu markayı aldı. Markaya baktığında önyargılıydı fakat iç kısmını incelediğinde kaliteli olduğunu söyledi. Bende yorumları okuyunca biraz tırsmıştım.

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Götürdüğüm bilgisayarcı güvenilir ve yıllardır donanımcılık yapan birisidir ve sağlam dostumuzdur. Kendisi bu markayı aldı. Markaya baktığında önyargılıydı fakat iç kısmını incelediğinde kaliteli olduğunu söyledi. Bende yorumları okuyunca biraz tırsmıştım.

Kaliteli ürün merak etmeyin, sama üretimi bir model.

Modele kötü demedim hocam forumlarda sorun yaşayanlar ve kullanıcılardan gördüğüm kadarı ile tavsiye edilmiyor dedim ki yanlış bir şey söylemedim.

5 ay önce incelemesini yapmıştım.

gömmüş bomba falan diye söylentiler olmuş. Sorun yaşar mıyım?

Cevabı içerde.

5 ay önce incelemesini yapmıştım.

Cevabı içerde.
Detaylı ve güzel bir açıklama olmuş. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı