Power supply fazla mı gelir ? Gelirsede kaç watt almak gerek ?

Yusuf Elkılıç

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png
Arkadaşlar yeni bi sistem toplayacağım bileşenleri kafamda belirledim bunları almakta kararlıyım bu bileşenlere eleştiri yapmanıza gerek yok fakat bu kasa ile bu power supply'ı tercih ettim acaba power supply fazla mı gelir yoksa iyi midir ? Fazla gelirsede kaç watt bi power almam gerek yada içinde power dahil olan hangi kasayı önerebilirsiniz ?

Arkadaşlar kaç watt power supply almam gerek yani ? Bu işin baya ehli mühendis bi abim canavar gibi bilgisayar kullanıyor belkide beni anlamamıştır 80+ 700 watt bişey al dedi o kendi yüksek kullandıgı için banada böyle tavsiye etmiştir diye düşünüyorum fakat 80+ verimliliği olan bi kasada olsa iyi olur ... Aerocool GTR Black Advanced Edition 600W Mid-Tower Siyah Fiyatı Bu kasa nasıldır acaba iyi midir sizce ? Hemde Zalman bi kasa ve power supply'dan ucuza denk geliyor ama ekran kartının sıgabileceginden şüphem var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı