Powertec TR-758 ve Philips OneBlade Qp2724/20

proWXL

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100
Gtx 1050ti
Corsair vengeance 8gb
Asus prime h310m-k r2.0
Meslek
Öğrenci
Powertec TR-758 ve Philips OneBlade Qp2724/20
Hangisini almak uzun vadede daha mantıklı?

Powertec TR 758 kullanıyorum. Berberimden görüp satın almıştım. Alalı 4-5 ay oldu daha 1 kere şarj ettim. 2-3 günde 1 kullanıyorum. Bazen 1 gün arayla kullanıyorum. Güzel makine. Philips alma çünkü zamanla sakal dışında farklı yerleride aldığın zaman küçüçük kafası olduğu için kesemeyeceksin. O yüzden büyük kafalı makineleri kullancan. 2 dakikalık işi 10 dakika yapıyorlar.

Aynı görüşteyim. Daha dün PowerTec ile saç sakal 1 numaraya vurdum kusursuz çalışıyor.

Ve bu makinelerin bıçaklarında Philips One Blade oldugu gibi 4-5 ayda bir değiştirme mevzusu diye bir şey yok değil mi?

Powertec TR 758 kullanıyorum. Berberimden görüp satın almıştım. Alalı 4-5 ay oldu daha 1 kere şarj ettim. 2-3 günde 1 kullanıyorum. Bazen 1 gün arayla kullanıyorum. Güzel makine. Philips alma çünkü zamanla sakal dışında farklı yerleride aldığın zaman küçüçük kafası olduğu için kesemeyeceksin. O yüzden büyük kafalı makineleri kullancan. 2 dakikalık işi 10 dakika yapıyorlar.

Ve bu makinelerin bıçaklarında Philips One Blade oldugu gibi 4-5 ayda bir değiştirme mevzusu diye bir şey yok değil mi?

Ben alalı rahat 8 ay olmuştur yani bıçaklar ilk günkü gibi uçurmaya devam ediyor. Ki benim sakallar serttir ve saçı da alıyorum bununla.

Yeni konular

Geri
Yukarı