Praktica Super TL3 Nasıldır?

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
Hocam bana almanyadan Praktica super tl3 marka fotoğraf makinesi yada video tam bilmiyorum geldi ama çok eski olduğu için işe yaramaz gibime geliyor. Ama genede nasil fotoğraf ya da video çekicem? Nasil birşeydir bu? Makineyi araştırdım bulamadım. Buldum ama almancaydı. Almancam fazla iyi değil. Almanyada öğrenmek varken biz aptallık yapıp gezdik zamanında. Bunu araştırabilir misiniz ?

Hocam naptın sen yav. Kamera Doğu Almanya döneminde üretilmiş, 1978 de. Tam bir tarihi eser. Koleksiyonluk kamera yani. 35mm film kullanıyor. yani anlayacağın dijital çağın gerisinde kalmış. Çektiğin fotoları banyo ettirmen gerek. Bir koleksiyoncuya satabilirsin ama sakın heba etme derim.

Hocam naptın sen yav. Kamera Doğu Almanya döneminde üretilmiş, 1978 de. Tam bir tarihi eser. Koleksiyonluk kamera yani. 35mm film kullanıyor. yani anlayacağın dijital çağın gerisinde kalmış. Çektiğin fotoları banyo ettirmen gerek. Bir koleksiyoncuya satabilirsin ama sakın heba etme derim.

Heba etcektim hocam iyiki söylediniz şimdi çantaya baktım 80 lerdeki gazetecilerin elinde bulunan tiplerden.
Vallah artık nasil kamerayı elde edicem heba etmeden kÂra nasil çevirecem bilemedim vallahi.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı