Premium sunucular için orijinal Minecraft gerekiyor mu?

nediyosun123123

Picopat
Daha fazla  
Öncelike herkese selam bugün premium alacağım ama orijinal Minecraft'ım yok. Diğer premiumlu sunuculara Hypixel vb sunuculara girmez diye korkuyorum.

Orijinal Minecraft gerektiriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelike herkese selam bugün premium alacağım ama orijinal Minecraft'ım yok. Diğer premiumlu sunuculara Hypixel vb sunuculara girmez diye korkuyorum.

Eğer çakma launcher ile girmeyi denerseniz olmaz. Ancak prime olan hesapla girerseniz girebilirsiniz.

Premium alacaksanız neden normal Minecraft indirmiyorsunuz?

Premium? Orjinal Minecraft zaten premium diye adlandırdığınız şey. Minecraft'ın kendisinden başka alacağınız hiç bir yer güvenilir olmaz. Ya banlı çıkar ya hesap gider bir şey olur.

Hocam orijinal hesap alıyorsanız neden normal Launcher kullanmıyorsunuz?
Ve hangi Launcher'la girmeyi düşünüyorsunuz.

Kardeşim ben Minecraft premium hesap alacağım taki bunu nereden alacağım bunu bile bilmiyorum premium alınca orijinal Minecraft yanındamı geliyor yoksa benmi bilmiyorum.

Kardeşim ben kendi premiumu oluşturacağım yani premium sadece bana ait kimse girmemiş.
Anladın mı temiz bir premium ben bu premiumla çakma Launcher'le girersem girer mi diyorum.

Hocam Launcher 3.parti yazılım yani güvenilir desek yalan olur değil desek yine yalan olur.

Hocam Launcher 3.parti yazılım yani güvenilir desek yalan olur değil desek yine yalan olur.

E hocam girer mi yani.

O premium hesap ile Minecraft'ın kendi sitesinden orijinal Launcher'ını indirebilirsiniz.

Aga premiumu nereden alacağım ben bir site biliyorsanız söyleyin indireyim ve premium hesap olunca otomatik orijinal Minecraft'a mı sahip oluyorum.

Geri
Yukarı