Prime B550M-K sisteme kasa önerisi

Bütçe
1000-1500

cptlykia

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Anakartımda RGB desteği olmadığını aldıktan sonra fark ettim. 1500 TL gibi bir bütçem var ona göre kasa önerebilir misiniz? Işıklarının çalışmasını istiyorum ama hangi kasayı almalıyım? RGB desteği olmadan çalışacak bir ışıklı kasa istiyorum.
Şöyle bir kasa beğenmiştim eğer alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anakartınız mATX internette mATX kasa ya da Micro ATX kasa yazarsanız bütün kasalar uyumlu olacaktır tek dikkat etmeniz gereken şey ATX olmaması.

Kasa da fena değil zaten.

Hocam anakartınız mATX internette mATX kasa ya da Micro ATX kasa yazarsanız bütün kasalar uyumlu olacaktır tek dikkat etmeniz gereken şey ATX olmaması.

Kasa da fena değil zaten.
kanka işte korkum ışıklarının veya fanlarının çalışmaması, ben anakartın girişlerine göre kasa önerisi istemiştim. ATX olayını biliyorum zaten

Hocam zaten anakart üzerinde yanında LED + LED - Power SW reset SW yazan kısımlar olacak onlara kasanın üstünde LED + LED - vs şeklinde yazan kabloları bağlayacaksınız fan olarak da PSU'daki çıkışa takılması lazım yanılmıyorsam ve neredeyse tüm PSU'lar fan desteğiyle geliyor. (tabii PSU'nuz 2010 üretim değilse;))

Yeni konular

Geri
Yukarı