Çözüldü Prison Architect 0x80070666 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bonehead

Femtopat
Daha fazla  
Hocalarım zamanında Steam'den Prison Architect almıştım. Laptopa format attıktan sonra oyunu indirip girmek istedim. Ama Windows sürücü modeli hatası veriyor. Bunun çözümü var mı acaba?

Hatanın açıklaması:

0x80070666 - bu ürünün başka bir sürümü zaten yüklü. Bu sürümün yüklenmesine devam edilemiyor. Bu ürünün var olan sürümünü yapılandırmak veya kaldırmak için Denetim Masası'nda program Ekle/Kaldır'ı kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Halihazırda yüklü, olan C++ sürümlerini kaldırın ayrıca sadece 64 Bit versiyonunu yüklemeyin 2015 sonrası ve 2015 sürümü de dahil indirin ama her iki taba içinde indirmeniz gerekir hem 64 hem 86 sonra PC'yi kapayıp açın tekrar deneyin girmeyi.
Halihazırda yüklü, olan C++ sürümlerini kaldırın ayrıca sadece 64 Bit versiyonunu yüklemeyin 2015 sonrası ve 2015 sürümü de dahil indirin ama her iki taba içinde indirmeniz gerekir hem 64 hem 86 sonra PC'yi kapayıp açın tekrar deneyin girmeyi.

Çözüm

Sağ olun hocam işe yaradı.

Yeni konular

Geri
Yukarı