Prison Break benzeri dizi önerisi

GökhanÖzev

Hectopat
Dostlar ben bu lanet diziyi izledikten sonra dizi izleyemez hale geldim. Zirvede falan mı bıraktım bilmiyorum ama sarmıyor başka dizi. Hele Netflix'te ki o çocuk başrol dizileri falan tıklayamıyorum. Bana şöyle sağlam dizi önerisi verebilir misiniz? (GoT, bb, lcdp, izlendi)

Aynı sorunu yaşıyorum arkadaşlar. Prison Break'te farklı bir şeyler var ve diğer hiç bir dizide o zevki vermiyor. Çok övülen Dexter' ın 2. sezonunu merak bile etmedim açıkçası. Luther fena değildi. The Rain fena değildi ancak Prison Break hissiyatı vermiyorlar. OZ, Lost, Sherlock, Fringe dışında önerisi olan varsa mutlu oluruz. Akıcılık önemli.

Aynı sorunu yaşıyorum arkadaşlar. Prison Break'te farklı bir şeyler var ve diğer hiç bir dizide o zevki vermiyor. Çok övülen Dexter' ın 2. sezonunu merak bile etmedim açıkçası. Luther fena değildi. The Rain fena değildi ancak Prison Break hissiyatı vermiyorlar. OZ, Lost, Sherlock, Fringe dışında önerisi olan varsa mutlu oluruz. Akıcılık önemli.
True Detective izleyebilirsin hocam her sezon farklı bir hikaye var. İlk sezon dizi tarihinin en iyi sezonlarından biridir bana göre. İki de güzeldir ama 1'den dolayı biraz sönük kalmıştır o yüzden iki sana kalmıştır ama 3'e pek bulaşmanı önermem hocam klasik siyahi karakter öne çıkarma olayları falan var hiç gerek o yüzden ama 1'i kesinlikle izlemelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı