Pro Evolution Soccer 2020 açılmıyor

kotencurlu

Kilopat
Steam üzerinden PES 2020 LITE versiyonunu yükledim ancak açılmıyor. Gri ekran gösterip masaüstüne geri atıyor. Bilgisayarı da yeni aldım. Bu konuda bir bilgisi olan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• pes20griekran.png
    pes20griekran.png
    42,3 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Belki yardımcı olur.
Yok hocam, foruma yazmadan önce baktım, işe yaramadı. Çok araştırdım. Benim sorunumu yaşayan yok gibi.

Dostum bu kadar sinirlenmene gerek yok yazan arkadaş zaten yakın arkadaşım kendi aramızda şakalaşmak için yazdım. Başka bir şeye sinirlenip konuyla alakasız insanlarla uğraşma lütfen.
Başka bir şeye sinirlendiğim için sana kızmadım. Ben direk bu olaya sinirleniyorum. Artık bıktım cidden. Hiçbir çözümü olmadan kötü niyetle sorulan 'Oyun korsan mı?' sorusundan. Konuyu açan arkadaş 'Evet korsan.' derse hemen 'Korsana destek vermiyoruz.', konuyu açan arkadaş 'Hayır, orijinal.' derse de ortalıkta görünmüyorlar. Yani bu olay sadece sizlik değil. Çözümün varsa yazarsın açık açık. Ben böyle şakalaşma da görmedim. Neyse orası beni ilgilendirmez. Arkadaş olsanız bile yapmayın lütfen çünkü cidden yetti artık.

Başka bir şeye sinirlendiğim için sana kızmadım. Ben direk bu olaya sinirleniyorum. Artık bıktım cidden. Hiçbir çözümü olmadan kötü niyetle sorulan 'oyun korsan mı?' Sorusundan. Konuyu açan arkadaş 'evet korsan.' Derse hemen 'korsana destek vermiyoruz.', Konuyu açan arkadaş 'hayır, orijinal.' Derse de ortalıkta görünmüyorlar. Yani bu olay sadece sizlik değil. Çözümün varsa yazarsın açık açık. Ben böyle şakalaşma da görmedim. Neyse orası beni ilgilendirmez. Arkadaş olsanız bile yapmayın lütfen çünkü cidden yetti artık.

Aynen öyle. Bende böyle bir cevap görmüştüm korsan olunca destek vermiyoruz deniliyor değilse de ortalıkta yok. Bunu gördükten sonra saçma geldigi için yazmıştım. Tamamen dalga geçmek için korsan mı diye soranlarla.

AMD Ryzen 5 3600, Asus 4400Mhz anakart, Kingston 8gb RAM, Sapphire Pulse Radeon RX580 8GB 256bit ekran kartı, bla bla...

Bu da pes2020 lite oynarken reset atıyor. Vatan Bilgisayardan aldım. müşteri hizemtlerine götürdüm. Test edip ısı ayarı yaptıklarını söylediler. Getirdim. Yine reset attı. Pufff. İade etmek istemiyorum. Bir çözüm var mıdır?

AMD Ryzen 5 3600, Asus 4400Mhz anakart, Kingston 8gb RAM, Sapphire Pulse Radeon RX580 8GB 256bit ekran kartı, bla bla...

Bu da pes2020 lite oynarken reset atıyor. Vatan Bilgisayardan aldım. müşteri hizemtlerine götürdüm. Test edip ısı ayarı yaptıklarını söylediler. Getirdim. Yine reset attı. Pufff. İade etmek istemiyorum. Bir çözüm var mıdır?
Reyiz sana buradan yardım edebilirler mi bilmiyorum. (konu farklılığından ötürü) farklı bir konu açıp yardım edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı