Çözüldü Profile YouTube Shorts videosu yüklenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayberkmv1

Decapat
Daha fazla  
Hesabıma video yükleyeceğim ama bu video shorts olarak yüklendi. Yükleyebiliyor muyum, yoksa illa normal video olması mı lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yanlışım varsa düzeltin ben video açıklamasına #shorts yazman gerekiyor diye biliyorum
Yok. Youtube'a kısa video yüklediğinde otomatik shorts yapıyor. (denedim)

Hocam konuyu lütfen okuyun.
"Hesabıma video yükleyeceğim ama bu video shorts olarak yüklendi. Yükleyebiliyor muyum, yoksa illa normal video olması mı lazım?"
Okudum. Youtube hesabına video yüklemekten bahsediyor diye anladım. Asıl siz okuyun, bana akıl vermeyin lütfen.

Yok. YouTube'a kısa video yüklediğinde otomatik shorts yapıyor. (denedim)

"Hesabıma video yükleyeceğim ama bu video shorts olarak yüklendi. Yükleyebiliyor muyum, yoksa illa normal video olması mı lazım?"
Okudum. YouTube hesabına video yüklemekten bahsediyor diye anladım. Asıl siz okuyun, bana akıl vermeyin lütfen.

Yanlış okumuşsun bir de akıl vermeye çalışıyorsun, çok ironiksin hocam. Arkadaş Steam profiline eklemeye çalışıyor.

Yanlış okumuşsun bir de akıl vermeye çalışıyorsun, çok ironiksin hocam. Arkadaş Steam profiline eklemeye çalışıyor.
Steam yazan bir yer göremiyorum.

1689195540210.png

Yeni konular

Geri
Yukarı