Programlama ve Grafik Tasarım için uygun dizüstü bilgisayar tavsiyesi

• Konuyu başlatan TeknoKerim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

TeknoKerim

Ziyaretçi
Herkese Merhaba, 1700 ile 1800 bütçem var. Bütçeme uygun bir dizüstü bilgisayar aramaktayım, kesinlikle oyun için olmayacaktır, ağırlıklı olarak Web Programlama ve Grafik Tasarımı için kullanacağım.

Ağırlıklı olarak Dreamweaver, Photoshop, İllustrator, Fireworks vasıtasıyla PHP, CSS, JS ve ASP üzerinde kullanacağım lütfen rica ediyorum bunuda göz önünde bulundurun Uzun bir arama yapmama rağmen bir karar veremedim çünkü gerçekten yüzlerce dizüstü bilgisayar içerisinden kendime uygun olanı bulmakta zorluk çekiyorum sizlerin yardımına ihtiyacım var.

Kocaeli'nde bulunan teknoloji mağazaları Bimeks, Gold, Teknosa ve Vatan Computer'dan aldığım tavsiyeler doğrultusunda ürünü inceleyip alacağım,e-ticaret sitesinden alışveriş yapmacağım lütfen özellikle rica ediyorum tavsiyelerinizi e-ticaret sitelerinden yapmayın Yapacağınız tavsiyeler için teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece öneri bazında sistemlerle aram iyi değil. GTX780 ekran kartına sahip i7 işlemcili bir bilgisayar bakabilirsin. Ben 3DMAX için gecen sene 3500 liraya monster marka aldım. Kardeşim çizim için kullanıyor gayet memnun.

Önerilere açığım arkadaşlar hayırlı ramazanlar :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı