Proje için batarya önerisi

Ryanzed84

Picopat
Yer
izmir/bornova
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝒮𝐼𝒮𝒯𝐸𝑀 𝑜̈𝓏𝑒𝓁𝓁𝒾𝓀𝓁𝑒𝓇𝒾𝓂
işlemci : Intel Core i5 12600KF 3.5GHz
anakart : ASUS TUF GAMING B760M-PLUS
RAM' ler : GSKILL 32GB (2x16GB) Flare X5 5600MHz CL30
ekran katı : MSI GeForce RTX 2060
kasa : MSI MAG FORGE 100M
sıvı soğutucu : NZXT KRAKEN X53 240mm
powersupply : CORSAIR CX550F RGB 550W 80+ Bronze
SSD 1 : SAMSUNG 500GB 970 EVO Plus
SSD 2 : SAMSUNG 1TB 980 PRO PCIe 4.0
Meslek
teknisyen
Arkadaşlar elimde bir Arduino Uno ile 2 servo bir de L298n motor sürücüsüne bağlı 2 adet klasik sarı olan 6V DC redaktörlü motor kullanacağım. Ve hangi batarya modelini almalıyım ya da powebankten falan mı söksem bilemedim. Önerileriniz varsa 400 TL bütçem (şarj aleti dahil olursa biraz daha çıkabilirim)

Arkadaşlar elimde bir Arduino Uno ile 2 servo bir de L298n motor sürücüsüne bağlı 2 adet klasik sarı olan 6V DC redaktörlü motor kullanacağım. Ve hangi batarya modelini almalıyım ya da powebankten falan mı söksem bilemedim. Önerileriniz varsa 400 TL bütçem (şarj aleti dahil olursa biraz daha çıkabilirim)

3.7v li-iondan 3 tane 1 tanede şarj aleti ve 3'lü yuva alın.

Bence işini görür.

Hocam bir şey sormak isterim. Ben 12 v pil baglarsam her motora 6V mu gidecek yoksa tek motora 12 v mu gidecek.

Hocam onu motor sürücü ayarlıyor yanlış bilmiyorsam 6V yapıyor. Bu araçlardan çok yaptım.

12v motoru yakar bu arada onu da söyleyeyim.

Peki bu arkadaşın attığı 2 tane 3.7 v luk. Yeterli olurmu. Birde bunların internetten gördüğüme göre belli bi seviyede deşarj mi etmek gerekiyor. Tam anlamadım konuyu sen daha önce projeler yaptıysan biraz açar misin
Telefondaki piller ile aynı teknolojiyi kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı