Project Zomboid yerel fiyatlandırma geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wednesday

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Kimine göre pahalı gelebilir ama artık bu fiyatlar çok normal. Zamanında 18 TL almıştım yaklaşık 600 saatim var, indirim geldiğinde alınır açıkçası. Beğendiğim en detaylı zombi oyunu. Tavsiye de ederim.

Yerel fiyatlandırma önce: 19.99 dolar (598 TL)
Yerel fiyatlandırmadan sonra 10.49 dolar ( 313 TL)

İndirimde kesinlikle alınır.

İyi düşmüş fiyatta yine de 313TL verilmeye layik bir oyun değil.
Türünde rakipsiz bir oyun diyebilirim. 300 lirayı hangi oyun hak edecek bu oyundan başka? Türk lirasıyla satış olsa aynı şey geçerli olmaz fakat dolar kuruyla fiyatı gayet uygun.

Aynen öyle, şimdi 313 lira verilir deniyor 🤣
Hocam kafanız iyi mi? O zamanlarda almayan birisi ne yapacak almayacak mı oyunu? O zamanlar Steam Türk Lirasıydı ve dolar kuru 10 lira veya altına sabitti. Steam Türk Lirası iken dolar kuru güncellemesi geldikten sonra oyunun fiyatı 190 TL olmuştu. Şimdi dolar kuru olmasına rağmen 300 lira. İndirim dönemlerinde 200-250 TL civarlarına da düşer muhtemelen eğer kur böyle kalırsa. Steam TL iken bile dolar kuru guncellemesinden sonra oyun 190 TL idi. Şimdi dolara geçti kur da güncellendi ekstra olarak ve fiyatı 300 TL. Daha anlamanız için nasıl anlatabilirim bilmiyorum.

Ekmek zamanında 25 kuruştu şu an 10₺ fiyatı 40 kat artmış ekmekte almayın siz. Suyun fiyatına falan hiç gelmiyorum. Böyle bir zihniyet mi olur ? Oyun o zaman 10₺'di şimdi 300₺ ama bu oyun bir daha 10₺ ol-ma-ya-cak.
Hocam o zaman Steam'de dolar kuru güncel bile değildi. Dolar kuru güncellemesi geldikten sonra bile oyun 190 TL olmuştu. Gel de anlat bunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı