Protein tozu nasıl kullanılır?

melihkrm

Centipat
Daha fazla  
İyi sosyaller, ben Proteinocean'dan fitness paketi satın aldım. Yaklaşık 1 aydır düzenli fitness yapıyorum ve elimde şu an protein tozu creatine ve BCAA+ var. Fakat bunları hangi aralıklarla ya da hangi günlerde kullanacağım bunu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
BCAA: Spor öncesi, sırasında, sonrasında kullanılabilir. Genellikle sırasında veya sonrasında kullanılır fakat sonrasında kullanmak daha iyidir.

Protein tozu: Spor sonrası.

Üstteki arkadaş cok guzel anlatmıs. Ben kendi tecrübemi söyleyeyim. Sporda fazla enerjim yok dıyorsan antrenmandan 30 dk once BCAA alırsan biraz enerji veriyor böyle bir güzelligi var.

Protein tozuda bence de spor sonrası 1 ölçek en mantıklısı. Seviyen ilerledimi ne kadar olcek atılır falan o kısımlara gırersın ileride sımdı karıstırma. Neyse bazıları spor oncesı alıyor ama ben once alırsam kusasım gelıyor antrenmanda tavsiye etmem once alma.

Üstteki arkadaş cok guzel anlatmıs. Ben kendi tecrübemi söyleyeyim. Sporda fazla enerjim yok dıyorsan antrenmandan 30 dk once BCAA alırsan biraz enerji veriyor böyle bir güzelligi var.

Protein tozuda bence de spor sonrası 1 ölçek en mantıklısı. Seviyen ilerledimi ne kadar olcek atılır falan o kısımlara gırersın ileride sımdı karıstırma. Neyse bazıları spor oncesı alıyor ama ben once alırsam kusasım gelıyor antrenmanda tavsiye etmem once alma.
peki bence bisküvili protein tozu var süt ile mi içeyim yoksa su mu?

BCAA: Spor öncesi, sırasında, sonrasında kullanılabilir. Genellikle sırasında veya sonrasında kullanılır fakat sonrasında kullanmak daha iyidir.

Protein tozu: Spor sonrası.
hocam bende biskuvili protein tozu var su ile mi içmemi önerirsin yoksa süt mü?

Peki bence bisküvili protein tozu var süt ile mi içeyim yoksa su mu?

Hocam bende biskuvili protein tozu var su ile mi içmemi önerirsin yoksa süt mü?

Hangi marka ama bilmiyorum. markaya göre tad da değişebiliyor. Ben Proteinocean kullanmıştım. Tavsiyem kendini su ile alıştır. Sütte yağ olabiliyor. Bir de insan her zaman süt bulamayabiliyor. Süt ayrıca tadı koyu ve agırlastırıyor. Ben hep su ile içiyorum. Ayarı tutturabilirsen kaç ML oldugunu iyi oluyor daha hafif.

dipnot : bazı proteinlerin tadı aşırı berbat olunca süt anca biraz kurtarabiliyor. Su belki yardımcı olmayabilir böyle durumlarda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı