Protein tozu önerisi

Milli markamız gururumuz HİQ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Bizi temsil ediyor alman kalitesiyle milli markamız olarak dünya yıldızlarını tokatlıyor 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 HİQ almayan f*tocudur 🇹🇷🇹🇷

Grama vurunca hiqdan daha ucuza geliyor haberiniz olsun ucube maymun beyefendi.

Hocam natural mutation HAAN farmadan çıktığı için eco orta segmentte bile yüzüne bakılmayacak bir ürün değil mi? Ben mi yanlış biliyorum?
tartışmaya gerek yok onca iyi ürün varken önermiyoruz deyip geçelim enes.

Milli markamız gururumuz HIQ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 bizi temsil ediyor alman kalitesiyle milli markamız olarak dünya yıldızlarını tokatlıyor 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 HIQ almayan f*tocudur 🇹🇷🇹🇷

Grama vurunca HIQ'dan daha ucuza geliyor haberiniz olsun ucube maymun beyefendi.

Hocam natural mutation haan farmadan çıktığı için eco orta segmentte bile yüzüne bakılmayacak bir ürün değil mi? Ben mi yanlış biliyorum?

HIQ'nin kullandığı ham madde ile oceanınkini kıyaslayamazsın bile? Tek gördüğün şey fiyat, fiyata takılı kalacaksan direk supplement kullanma arkadaş, git proteinini besinlerden karşıla.

Hardline nerenin markası?

Whey protein var whey proetin var yani natural mutationdaki wheyin ederi 600 700 TL maksimum zaten. Eco-orta segment bir ürün... Kanalımda "whey proteinleri segmentlere ayırıyoruz" adlı videoyu izlemeni öneririm. Ayrıca net bir bütçe verirsen +2 kg üstü whey istiyorum XXX TL bütçem var diye net tavsiyeler verebiliriz.

Hardline'de Türk malı fakat ham madde tedarik ettiği yerler sağlam.

HIQ'nin kullandığı ham madde ile oceanınkini kıyaslayamazsın bile? Tek gördüğün şey fiyat, fiyata takılı kalacaksan direk supplement kullanma arkadaş, git proteinini besinlerden karşıla.

Benim tek gördüğüm fiyat çünkü diğer değişkenler benzer, sen farklı bir şey görüyorsan söyle dostum.
HIQ ve ocean hammaddesini neden karşılaştıra mıyım?
İkisinin de kullandığı whey eklemesiz WPC80 değil mi? Gözle görülür kıyaslanamayacak kadar büyük bir fark nerede?
Git çok sevdiğin HIQ'ya bir mail at bakalım sana geri dönüş yapıyorlar mı, abi hammaddeyi nereden alıyorsunuz, yüzde kaç WPC80 barındırıyorsunuz, ürünleriniz çok güzel. Yaz bakalım herhangi bir firma gibi müşteriye geridönüşleri oluyor mu?
Sağdan soldan reklamını görmek haricinde HIQ hammaddesi hakkında en ufak bir fikrin bile olmadığına eminim. Lütfen burada racon kesmeden önce bilgi edin ucube maymun beyefendi.

Ne oldu kahkaha atıp uzayacak kadar mıydın ucube maymun dostum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı