Proton mail servisi açıldı mı?

suleymn20

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Bugün internetim Türk Telekom olduğu halde sonunda sıkıntısız Protonmail'e girebildim. Acaba sizde girebiliyor musunuz? (VPN'siz vs.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar rezil ya, VPN servisini engellemek icin butun proton servislerini engellemisler. Gorunen niyet bu ama art niyetin ben gayet farkindayim. Gizlilik ve mahremiyet gerektiren her seyi bunlar engelleyecek gibi gorunuyor. Cunku devletler bilgi istediginde vermiyolar. (GUYA)

Adamlar rezil ya, VPN servisini engellemek icin butun proton servislerini engellemisler. Gorunen niyet bu ama art niyetin ben gayet farkindayim. Gizlilik ve mahremiyet gerektiren her seyi bunlar engelleyecek gibi gorunuyor. Cunku devletler bilgi istediginde vermiyolar. (GUYA)
Ben cloudflare warp kullaniyorum su an, VPN engellemek ne be!

Bugüne kadar giremiyordum Proton Mail'e bugün nedense girmeye başladı. Arkadaşım da Türk Telekom interneti kullanıyor. O da artık girebildiğini söyledi ama sizde hala girmiyorsa bilmiyorum.

Şimdi mobil internetimden ( Türk Telekom kullanıyorum) denedim girebiliyorum. Eve geçince de ev internetinden bakacağım kullanış açısından ben seviyorum protonmaili.

İş yerine denemistim eve geldim denedim ve çalışıyor. Galiba rüyalarım gerçek oluyor.

Hala giremeyenler için bu tool'u indirip klasöre, silmeyeceğiniz bir yere çıkartın. Tarayıcınızı kapatıp klasör içerisindeki service_install_russia_blacklist_dnsredir.cmd'e sağ tıklayıp düzenle deyip içindekileri silin ve aşağıdaki kodları kopyalayıp içerisine yapıştırın. Sonrasında ise dosyayı sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırın. Ardından any_country.cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp kapatın. Sınırlama kalkacaktır.

service_install_russia_blacklist_dnsredir.cmd ayarlarım:
Kod:
@ECHO OFF
PUSHD "%~dp0"
set _arch=x86
IF "%PROCESSOR_ARCHITECTURE%"=="AMD64" (set _arch=x86_64)
IF DEFINED PROCESSOR_ARCHITEW6432 (set _arch=x86_64)

echo This script should be run with administrator privileges.
echo Right click - run as administrator.
echo Press any key if you're running it as administrator.
pause
sc stop "GoodbyeDPI"
sc delete "GoodbyeDPI"
sc create "GoodbyeDPI" binPath= "\"%CD%\%_arch%\goodbyedpi.exe\" -5 --dns-addr 208.67.222.222 --dns-port 53 --dnsv6-addr 2620:119:35::35 --dnsv6-port 53 "" start= "auto"
sc description "GoodbyeDPI" "Passive Deep Packet Inspection blocker and Active DPI circumvention utility"
sc start "GoodbyeDPI"

POPD

Geri
Yukarı