Proton VPN güvenilir midir?

Proton Mail'e bağlı olanı kastediyorsanız değil, daha önce kişisel verileri paylaştığı ile ilgili iddialar vardı.

Proton şirketi genel olarak privacy odaklı bir şirkettir, VPN'i de bir çoğu VPN'e göre güvenilirdir. Ek olarak Mullvad VPN öneririm.

Fakat: İllegal aktivitelerde veri tutan tüm şirketler verilerinizi ilgili devlet yetkilileri ile paylaşır, bilginiz olsun. Eğer bu şekilde bir derdiniz varsa önerdiğim Mullvad VPN'i kullanabilirsiniz, kayıt olurken bir e-posta adresi, şifre dahi istemiyo. IP verinizi de RAM üzerinde tutuyor.

Proton Mail'e bağlı olanı kastediyorsanız değil, daha önce kişisel verileri paylaştığı ile ilgili iddialar vardı.
İsviçre polisine IP vermişti. O kadardan sıkıntı olmaz herhalde yani konuyu açan kişi madde ticareti falan yapmayacaksa.

Gayet güvenli bir VPN. 1 yıl boyunca okulun internetinde engelleri aşmak için kullanmıştım.
Verileri şifreleyerek gönderiyor diye biliyorum

Proton şirketi genel olarak privacy odaklı bir şirkettir, VPN'i de bir çoğu VPN'e göre güvenilirdir. Ek olarak Mullvad VPN öneririm.

Fakat: İllegal aktivitelerde veri tutan tüm şirketler verilerinizi ilgili devlet yetkilileri ile paylaşır, bilginiz olsun. Eğer bu şekilde bir derdiniz varsa önerdiğim Mullvad VPN'i kullanabilirsiniz, kayıt olurken bir e-posta adresi, şifre dahi istemiyo. IP verinizi de RAM üzerinde tutuyor.
FREE sanmıştım fakat değilmiş üzdü.

Arkadaşlar bana ücretsiz ve güvenilir vpn önerisi yapabilecek var mı? Proton vpn pek tavsiye edilmiyor.
Evet ücretsiz vpn ürünleri pek tavsiye edilmez fakat nvidia eu sunucularına bağlanacağım bunun için iyi kötü bir vpn lazım. @B 52 Stratofortress

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı