PS 5 için monitör tavsiyesi

Dostlar, 4K monitör PS5 için ihtiyaç mıdır, efektif kullanmaya müsait midir, bu hususlarda tereddüt var anlaşılan. Benim kafam da karışık. Bu hususlarda deneyim paylaşacak yok mu?

Dostlar, 4K monitör PS5 için ihtiyaç mıdır, efektif kullanmaya müsait midir, bu hususlarda tereddüt var anlaşılan. Benim kafam da karışık. Bu hususlarda deneyim paylaşacak yok mu?

32 inç için 4K iyi oluyor 27 inç için 2K yeterli olur. PS5 için 4K şart değil şahsen.

Bir de şunu netleştirmek istiyorum: FreeSync olmasına rağmen oyunun niteliğine göre 4K ekranın herhangi bir durumda oyun deneyimini kötüleştirebileceği bir senaryo var mıdır?

Bir de şunu netleştirmek istiyorum: FreeSync olmasına rağmen oyunun niteliğine göre 4K ekranın herhangi bir durumda oyun deneyimini kötüleştirebileceği bir senaryo var mıdır?

Kötü deneyim derken ekranda yırtılma olmasından mı bahsediyorsun? FreeSync/G-sync destekli monitörlerde herhangi bir yırtılma yaşamazsın.

Son soru: (belki de yeni konu açmalı) PS5 için TV mi, monitör mü? Kariyer oynamaktan bahsetmiyorum bu arada. Rekabetçi düzeyde Ultimate oyuncusuyum.

Rekabetçi oyunlar da monitör tabii ki düşük ms yüksek Hz avantajlı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı