PS için gelen çocuk nasıl kovulur?

Kerem Sh

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, gayet normal şekilde evde otururken babam aradı.(sankim PS kafe işletiyoruz)iş yerindeki arkadaşının veledini PS için çağırmış. Velet evinde olmadığı için PS gördüğü yere kamp kuruyor. Pataklayamam, annesine söyleyemem çünkü tek geldi. Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Veled 7 yaşında.

Merhaba arkadaşlar, gayet normal şekilde evde otururken babam aradı.(sankim PS kafe işletiyoruz)iş yerindeki arkadaşının veledini PS için çağırmış. Velet evinde olmadığı için PS gördüğü yere kamp kuruyor. Pataklayamam, annesine söyleyemem çünkü tek geldi. Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Veled 7 yaşında.

Ben sana şimdi bir site atacağım reis, bilgisayarda güncelleme var sanacak velet.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavyenin de kasa ile olan bağlantısını kes tam ekrandan çıkamasın.

Pardon ben PC sandım kusura bakma kardeş. Ama PS de YouTube varsa deneyebilirsin bunu.

Bırak 2-3 saat oynasın. Sen biraz dışarı çık hava al. Sanki sen 7 yaşında "veled" olmadın. O senin gibi düşünmemiyor 7 yaşında ki "veled" in bakış açısı senin ki gibi gelişmiş değil. O sadece oyunu düşünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı