PS Now nedir?

509401

Hectopat
Ülkemizde yok biliyorum.

1. PS5 olan biri için ne işe yarar?

2. Sadece PS Plus kütüphanesindeki oyunları mı oynayabiliriz? Yani sahip olduğumuz oyunları oynayamaz miyiz?

3. Diskli bir oyun sahibiysek çalışır ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass sisteminin PlayStation hali gibi diye biliyorum, onun yerine PS Plus extra özelliği geldi. Onu kullanabilirsiniz hocam, GeForce NOW gibi düşünün onu da, daha kullanışlı bana kalırsa ve fiyatları uygun.

Game Pass sisteminin PlayStation hali gibi diye biliyorum, onun yerine PS Plus extra özelliği geldi. Onu kullanabilirsiniz hocam, GeForce NOW gibi düşünün onu da, daha kullanışlı bana kalırsa ve fiyatları uygun.

Hocam GeForce NOW PC'si yetmeyenler için PS5 yetmeme gibi bir şey yok çünkü konsol.

Ülkemizde yok biliyorum.

1. PS5 olan biri için ne işe yarar?

2. Sadece PS Plus kütüphanesindeki oyunları mı oynayabiliriz? Yani sahip olduğumuz oyunları oynayamaz miyiz?

3. Diskli bir oyun sahibiysek çalışır ki?
PS Now, PlayStation'ın bulut oyun sistemi.

1. PS5'i olan biri için bir şeye yaramaz.

2.Sadece PS Plus küpüthanesindeki oyunlar değil, PS Now'un kendine özel bir kütüphanesi var.

3. Diskli bir oyun çalışmaz.

Son düzenleme:
PS Now, PlayStation'ın bulut oyun sistemi.

1. PS5'i olan biri için bir şeye yaramaz.

2.sadece PS Plus küpüthanesindeki oyunlar değil, PS Now'un kendine özel bir kütüphanesi var.

3. diskli bir oyun çalışmaz.

Screenshot_20220901-155302_Chrome.jpg

Buraya tuşuna basınca PS Plus kütüphanesin atıyor.

Bilgi karmaşası yaşanmış, duruma açıklık getireyim.
1) PS5 varsa PS1, PS2 ve en önemlisi katalogda bulunan PS3 oyunlarını oynayabilirsiniz.
2)eski adı ile PS Now, şimdiki PS Plus Premium katalogundaki oyunları oynayabilirsiniz, kendi PS2 PS3 oyunlarınız çalışmaz.
3)çalışmaz, çünkü sistem katalogdaki oyunları Stream ederek oynatıyor. Bazı PS1 ve PS2 oyunları hariç geriye kalan tüm PS3 ve PS2 oyunları buluttan çalışır. Ping değeriniz çok önemli, 720p 30FPS sabit almanız için en yakın PSN sunucusuna maksimum 25 pingle bağlanmanız lazım.

Bilgi karmaşası yaşanmış, duruma açıklık getireyim.
1) PS5 varsa PS1, PS2 ve en önemlisi katalogda bulunan PS3 oyunlarını oynayabilirsiniz.
2)eski adı ile PS Now, şimdiki PS Plus Premium katalogundaki oyunları oynayabilirsiniz, kendi PS2 PS3 oyunlarınız çalışmaz.
3)çalışmaz, çünkü sistem katalogdaki oyunları stream ederek oynatıyor. Bazı PS1 ve PS2 oyunları hariç geriye kalan tüm PS3 ve PS2 oyunları buluttan çalışır. Ping değeriniz çok önemli, 720p 30FPS sabit almanız için en yakın PSN sunucusuna maksimum 25 pingle bağlanmanız lazım.

Hocam PS Plus Premium'da PS3 oyunları yok ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı