PS Plus aboneliği almaya değer mi?

Adnan Erdem

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
former valedictorian/student advisor
Herkese öncelikle iyi sosyaller :)

Konsol tarafına hayatımda ilk defa giriş yapacağım, tüm oyunlarım hep PC platformlarındaki Steam, Epic ya da Origin gibi sağlayıcılarda. Hatta geçtiğimiz hafta Hades 2'yi aldım ve şu an bir tık üzgünüm. Planladığım bir şey değildi ama konsolda oynamak çok iyi olurdu.

Yurt dışından bir akrabam PS5 Slim ve iki tane de oyun getiriyor. Benim bu saatten sonraki istediğim şey Valorant vari FPS ve LoL gibi oyunları emektar IdeaPad'in bakımını yapıp oradan oynamak, konsol ile de eski ve gelecekteki exclusive oyunları oynamak. Bu yüzden de ilk etapta gelen iki oyunu bitirip PS Plus üyeliği almayı düşünüyorum. Anladığım kadarıyla yıllık plan almak her zaman daha iyi oluyor. Ama şu an yıllık plan almak için iyi bir zaman mı bu konuda bilgili olan kullanıcılara danışmak istedim çünkü üyelikle beraber oyunlarda iyi indirimler de yakalanabiliyormuş sanırım. Hani parasına rağmen almak istediğim Elden Ring'ya da GoW ragnarok gibi oyunlar var aslında, üyeliği alıp bunların indirimlerini mi beklemek mantıklı olur mu? Deluxe, Extra ve Essential paketlerinden hangisini yıllık olarak almamı önerirsiniz? Ya da önerir misiniz?

Önerilerinize açığım şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass kullanan birisi olarak Delux'ya da extra tavsiye ederim, Delux paket in içinde 400-500 kadar oyun var. Yıllık plan ile 10 ay fiyatına 12 aylık alıyorsun. Ayrıca PS+ ile bazı indirimlerden de yararlanıyorsun.

Game Pass kullanan birisi olarak Delux'ya da extra tavsiye ederim, Delux paket in içinde 400-500 kadar oyun var. Yıllık plan ile 10 ay fiyatına 12 aylık alıyorsun. Ayrıca PS+ ile bazı indirimlerden de yararlanıyorsun.
Ya evet bakıyorum da baya güzel oyunlar var, yıllık alınca zamdan da etkilenmeden bir sürü iyi oyun var. Pass daha iyi diyenlerdendim ama düşününce çok büyük fark yok çünkü xbox'ta da çok istemediğim oyun var burada da. Ama buradaki sony exclusiveler baya iyimiş :D

İlk defa PS Plus alacak kişiler için PS Plus indirimleri oluyor, onu bekleyin gelince 1 yıllık Extra çekin geçin. Bana kalırsa Deluxe'e gerek yok tam oyun denemeleri ve klasikler kataloğu sunuyor eğer ilgimi çekiyor derseniz onlar için Deluxe şart fakat ben pek önermem.

İlk defa PS Plus alacak kişiler için PS Plus indirimleri oluyor, onu bekleyin gelince 1 yıllık Extra çekin geçin. Bana kalırsa Deluxe'e gerek yok tam oyun denemeleri ve klasikler kataloğu sunuyor eğer ilgimi çekiyor derseniz onlar için Deluxe şart fakat ben pek önermem.
Aslına bakarsan profilinde de olan gow 3 remastered gibi birkaç klasik güzel oyunu oynamadığımdan cazip gelmiyor desem yalan olur, tamamen onlardan kaynaklı deluxe düşünüyorum.
İlk defa alacaklardan kastın da yeni hesap sahiplerine olan indirimler gibi galiba değil mi?

Aslına bakarsan profilinde de olan gow 3 remastered gibi birkaç klasik güzel oyunu oynamadığımdan cazip gelmiyor desem yalan olur, tamamen onlardan kaynaklı deluxe düşünüyorum.
İlk defa alacaklardan kastın da yeni hesap sahiplerine olan indirimler gibi galiba değil mi?
Profilimde God Of War 2 resmi var.
images (23).jpeg

Eski oyunları oynamadığınızı bilmiyordum, eğer öyleyse Deluxe daha mantıklı olur. God Of War 3 Remastered, The Last Of Us Remastered, Uncharted The Nathan Collection, Beyond Two Souls, Heavy Rain gibi yenilenmiş PS3 oyunlarını içerisinde barındırıyor.

İlk defa PS Plus alacak kişilere yıllık planlarda indirim sunuluyor. Direk PS Plus fiyatına etki ediyor bu indirim. Örnek veriyorum; yıllığı yaklaşık 2400 TL olan PS Plus Extra 1400 TL civarına kadar düşebiliyor. Dönemine göre %25-%40 arasında değişiyor.

Profilimde God of War 2 resmi var.
Eki Görüntüle 2196124
Eski oyunları oynamadığınızı bilmiyordum, eğer öyleyse Deluxe daha mantıklı olur. God of War 3 Remastered, The Last of Us Remastered, Uncharted the nathan Collection, beyond Two Souls, Heavy Rain gibi yenilenmiş PS3 oyunlarını içerisinde barındırıyor.

İlk defa PS Plus alacak kişilere yıllık planlarda indirim sunuluyor. Direk PS Plus fiyatına etki ediyor bu indirim. Örnek veriyorum; yıllığı yaklaşık 2400 TL olan PS Plus extra 1400 TL civarına kadar düşebiliyor. Dönemine göre %25-%40 arasında değişiyor.

Şu oyunun bende bıraktığı etkiyi hiçbir oyun bırakmamıştır herhalde.

Geri
Yukarı