PS Plus oyunları için kalan süre bitimce oyunlar kalkacak mı?

ConnorRK800

Hectopat
Daha fazla  
PS Plus extra üyeliğine sahibim fakat oyunlar sadece 13 gün geçerli gözüküyor herhangi bir oyunun bilgi sayfasının alt kısımlarında yazıyor ve bu tüm oyunlarda geçerli God of War ghost of Tsushima gibi yapımlarda da bu mesajı veriyor, bunlar 13 gün sonra kütüphaneden kalkacak mı? Asıl alma sebebim God of War gibi PlayStation yapımı oyunları oynamaktı ama 13 günde bitirilmesi zor bunların hepsinin.

PS Plus üyeliğinizde 13 gün kaldıysa eğer evet 13 gün sonra oyunlar kilitlenecektir.

Her ay en az bir kere internete bağlı bir şekilde oyuna girilmesi gerekir. Bu sayede tekrar lisans doğrulaması yapar. 13 gün sonra bir kerelik internete bağlı bir şekilde oyunlara girdiğiniz takdirde sıkıntı olmayacaktır.

O zaman neden öyle diyor bilmiyorum dememesi gerekiyor. Fotoğraf gösterebilir misin?

fotoğrafda gözüktüğü gibi.

IMG20220709010630~2.jpg

PS Plus 23 Haziran'da geldi diye biliyorum yeni oyunlar ekleneceği ve bazı oyunların çıkacağı için tüm oyunlara böyle bir mesaj koymuş olabilirler mi? Sonuçta God of War gibi yapımları 1 ay sonra hemen kaldırsalar tepki çekmezler mi oyuncular tarafından?

SmartSelect_20220709-024720_Samsung Internet.jpg

Bu oyunlar haricinde herhangi bir oyunun gideceğine dair açıklama yok. PS Plus ile indirdiğim tüm oyunlara baktım ve hepsinde geçerlilik süresi bulunuyor sizdeki gibi. Fazla takılmayın.

@ConnorRK800 süre bitiminde ne oldu oyunlar kilitlendi mi yoksa duruyor mu?

Hiçbir şey olmadı üstteki arkadaşın dediği gibi önemsiz bir şey sadece bilgi kısmında öyle yazıyor, oyunlar üyeliğin devam ettikde oynamaya devam edebileceksin sadece bazen bazı oyunlar eklenip kaldırılacak üstteki arkadaşın attığı fotoğrafda kaldırılacak oyunları ve tarihi görebilirsin

Geri
Yukarı