PS Vita ile Neler Yapılabilir?

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, PS Vita ilk çıktığında bir çekilişten PS Vita kazandım. Muhtemelen yurt dışı bir versiyon çünkü priz girişi bizimki gibi değil. Ürünü ilk açtığımda kendi mail adresimi girmeme rağmen olmadı, sonra bir mail adresi salladım ve açıldı. Herhalde yeni mail oluşturuyoruz diye düşündüm fakat olay öyle değilmiş. İndirimlerden oldukça bir oyun almıştım bu mail adresi ile fakat uzun bir süre kullanmadım ve yeniden açtığımda hesabımın kapandığını gördüm. Tüm oyunlarım gittiği için o gün, bugündür pek ellemedim aleti. Acaba bunların yazılımı kırıldı mı? Kırıldı ise PS Vita ile neler yapabilirim? Bu bilgileri ve oyunları sorunsuz olarak bulabileceğim bir internet sitesi var mıdır?

@Kunget kırma olayını bilmiyorum ama YouTube üzerinden bulabilirsiniz muhtemelen. Sosyalde korsana destek olmadığından sitenin ismini veremem ama İngilizce olarak YouTube'da nasıl oynanacağını aratırsanız siteleri de bulabilirsiniz. 🙂

@Kunget kırma olayını bilmiyorum ama YouTube üzerinden bulabilirsiniz muhtemelen. Sosyalde korsana destek olmadığından sitenin ismini veremem ama İngilizce olarak YouTube'da nasıl oynanacağını aratırsanız siteleri de bulabilirsiniz. 🙂
Haklısın o kısmı unutmuşum. Güvenilir site bulalım derken ban yiyeceğiz. :)
Ben biraz araştırma yapayım o zaman.

YouTube üzerinden bir video ile kırılım işlemini yaptım. Oyun arşivi yapma derdiniz yok ise öyle Micro SD kart almayada gerek yok. Bende 16 GB PS Vita kartı mevcut ona yeteri kadar oyun indiriyorum şu an.
Merak eden arkadaşlar için bilgilendirme amaçlı yazmak istedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı