PS3 dondu. Ne yapmam gerekir?

PS3 Dondu Ne Yapmalıyım?

• Elektrik kesilene kadar bekle.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .

Mehmet Teke

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kardeşim PS3 oynuyordu. Makine donmuş. Yaklaşık 2saattir bekliyorum hala olduğu gibi. Kapatma tuşuna bastığımda kapanmıyor. Ancak Dvd girişindeki Dvd çıkarma tuşuna bastığımda 2 kere ötüyor. Arkadan fişini çekmek istemiyorum malum çalışırken hdd yi yakabilirim veya zarar görmesine neden olabilirim. Daha önce oyun açıkken kapatma tuşuna bastım diye sistemi çöktü ve ben geri yükleyemedim. Tamirde yüklettim ve hdd yanmadığı için dua etmem gerektiğini söylediler.

Sizce ne yapmam gerekir?

Cd'yi çıkar. PS3 ve cd soğuyana kadar bekle.

Zaten öyle bekliyorum. ;)

Geçensefer açtı ama 5 kere falan yaptım. Sistem komple çökmüştü. Kurtarma moduna alamadık. Tamirde yaptırdım. Hdd için bir koruma olmadığını düşündüğümden çekmek istemiyorum.Bide sistemi kurmak için 50Tl istediler. Onun acısını bir daha yaşamak istemiyorum. ;)

Bak mesela ben browserde gezerken dondu fişten kapattım açtım kurtarma moduna aldı ona rağmen kurtarma modundan çıktım :D. Sıkıntı yok şuan elektrik gitmiş varsay ;).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı