Ps3 Oyunlarında Online Kod Neye Yarıyor?

zampara

Hectopat
Arkadaşlar 2.el bir ps 3 aldım şimdilik vakit geçirmek için parayı bulunca kısmet ps4'e, neyse 3 sorum var.
  1. Bu ps3 oyunlarında ki online kod neye yarıyor?
  2. Eski kullanıcıya ait kullanıcı adı, psn üyelik vs. tüm hepsini silsem bi sorunla karşılaşır mıyım ps3'de?
  3. Ps3 3004b versiyonlarında güncelleme yapınca herhangi hata veya sorunlarla karşılaşır mıyım?
Örn: Versiyon yükseltiği veya düştüğü için şöyle oluyor böyle oluyor bazı oyunları oynayamıyorsun vs. gibi şeyler okudum ps3 için.

Bu soruları ps3'e şimdilik yabancı olduğum için soruyorum cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin önce korsan oyun mu orjinal oyun mu oynadığını söylemen gerekirdi. Orjinal oyun kullandığını farz ederek konuşuyorum.
1- Oyunlardaki online kod senin satın aldığın oyunu online oynamanı sağlar. İkinci el oyunların online kodu kullanılmış olduğu için tekrardan başkası tarafından kullanılamazlar.
2- Zaten eski kullanıcıya ait ne varsa silmelisin ki o tamamen senin Ps3'ün olsun. Ama onun üyeliği ile satın alınmış dijital oyun varsa oynayamazsın. Oyunların kutulu ise sorun olmaz.
3- Güncelleme yaparsan sorunla karşılaşmazsın. Tüm oyunları oynarsın. Senin o etraftan duyduğun şeyler korsan oyun oynatan Ps3'ler için geçerli.

Senin önce korsan oyun mu orjinal oyun mu oynadığını söylemen gerekirdi. Orjinal oyun kullandığını farz ederek konuşuyorum.
1- Oyunlardaki online kod senin satın aldığın oyunu online oynamanı sağlar. İkinci el oyunların online kodu kullanılmış olduğu için tekrardan başkası tarafından kullanılamazlar.
2- Zaten eski kullanıcıya ait ne varsa silmelisin ki o tamamen senin Ps3'ün olsun. Ama onun üyeliği ile satın alınmış dijital oyun varsa oynayamazsın. Oyunların kutulu ise sorun olmaz.
3- Güncelleme yaparsan sorunla karşılaşmazsın. Tüm oyunları oynarsın. Senin o etraftan duyduğun şeyler korsan oyun oynatan Ps3'ler için geçerli.

Peki sağol usta cevapladığın için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı