PS4 9.00 Jailbreak yayınlandı

PS5'in 4.03 versiyonu kırıldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fakat bizim gibi normal kullanıcılar için karnel exploit lazım. Şu an onun için uğraşıyorlar. Şubat ayı içerisinde bekliyoruz.

Hocam kırdırdım diyelim AC Valhalla Türkçe oynamak istiyorum. Bitirdim diyelim. Garanti kapsamından çıkar mı cihaz? Tekrar eskisine yazılım güncellemesiyle dönüyorum sanırım?
PS5 4.05 sürümmüş bizim.

Son düzenleme:
Hocam kırdırdım diyelim AC Valhalla Türkçe oynamak istiyorum. Bitirdim diyelim. Garanti kapsamından çıkar mı cihaz? Tekrar eskisine yazılım güncellemesiyle dönüyorum sanırım?
PS5 4.05 sürümmüş bizim.
Garanti kapsamından çıkmaz çünkü kırma işlemi PS2, PS3'te olduğu gibi donanım değiştirmekle değil, sistem açığı kullanılarak yapılıyor. Yani kapatıp tekrar açtığınız zaman kırma işlemi gidiyor. Önceki sürümlere dönüş yok maalesef. 4.05 sürümü maalesef yakın zamanda kırılmaz, şuan için kırılan sürüm 4.03.

Garanti kapsamından çıkmaz çünkü kırma işlemi PS2, PS3'te olduğu gibi donanım değiştirmekle değil, sistem açığı kullanılarak yapılıyor. Yani kapatıp tekrar açtığınız zaman kırma işlemi gidiyor. Önceki sürümlere dönüş yok maalesef. 4.05 sürümü maalesef yakın zamanda kırılmaz, şu an için kırılan sürüm 4.03.

4.05 bu yıl kırılırmı.

Yeni konular

Geri
Yukarı