PS4 ile FPS oynamak

Daha fazla  
Bir çok konu okudum. Ama hala tatmin olamadım. PS4'de nasıl FPS oynarım? Önce pc toplamayı düşünüyordum. Sonra Eylüle doğru bir PS4 alıyım oyunlarda çıkar falan dedim. Oynamayı istediğim bir oyun da Planetside 2. Ben bu online oyunda kolla adama nişan almaya çalışırken adam özel oyuncu faresiyle falan direk beni öldürür diye düşünüyorum. Hala tereddütlerim var. Normal bir COD ve BF serisi bir singplayer olsa neyse online bir oyun. Düşüncelerinizi bekliyorum.

PS4 ' te BF4 oynuyorum. Ve inan bana PS4 ' te oynamak çok daha zevkli. Ayrıca PS4 ' te oynadığın online oyunda herkes aynı optimizasyondan yararlandığı için yani bütün rakiplerin PS4 kullandığı için şartlar eşit.

Uzun süredir PS3 kullanan birisi olarak Call of Duty Modern Warfare 3 ve Ghosts oyunlarını MP'de oynadım. Joystick'e alıştığın zaman kimse seni tutamaz. Arka arkaya Kill almaya başla artık bilgisayarı oyun için kullanmayı bırakacaksın. Arkadaşlarımda PS3 veya PS4 olmadığı için arkadaşlarla aynı oyunu oynayamadım henüz bu yönden de herkeste olmadığı için bilgisayar seçimi yapılıyor. Arkadaşlarla oynamak için. Fakat git kendin oyna Playstation'da oyna. Kesinlikle verdiği haz süper.

PS4 ' te BF4 oynuyorum. Ve inan bana PS4 ' te oynamak çok daha zevkli. Ayrıca PS4 ' te oynadığın online oyunda herkes aynı optimizasyondan yararlandığı için yani bütün rakiplerin PS4 kullandığı için şartlar eşit.
Ama Planetside 2 oyunu online bir oyun ve şuanda bilgisayar için ve PS4'e çıkacak. Bende bilgisayar sistemi yerine PS4 alıyım rahat rahat oynarım arkadaşımla dedim. Yani ben bilgisayardan oynayan arkadaşımla beraber oynamayacak mıyım?

Ama Planetside 2 oyunu online bir oyun ve şuanda bilgisayar için ve PS4'e çıkacak. Bende bilgisayar sistemi yerine PS4 alıyım rahat rahat oynarım arkadaşımla dedim. Yani ben bilgisayardan oynayan arkadaşımla beraber oynamayacak mıyım?
Bilgisayardan oynayan adamla PS4'ten oynayan adamlar farklı sunucularda oynarlar. Bir nevi oyun bile farklı kodlarla yazılır biliyorum. Yani oynayamazsınız. Ben de önceki yorumumda bundan bahsetmek istemiştim. Arkadaşlarının çoğunda bilgisayar oluyor PS3 veya PS4 olmuyor. O yüzden Playstation'da arkadaşlarla buluşup oynayabileceğin bir ortam bulmak çok zor. Bilgisayarda bunu kolaylıkla yaparsın çünkü genelde herkeste öyle böyle bilgisayar var ama Playstation yok. Ama Playstation'da da oyun zevki başka oluyor. bu konuda tercih yapmalısın ya arkadaşınla oynayacaksın PC topla ya da tek başına tanımadığın diğer PS4 kullanıcıları ile oyna.

İlk başta ben de senin gibi düşünüyordum. Ama öyle değil. Sen küçüklüğünden beri pc ye alışık olduğun için ilk başta fps oyunları zorlanacaksın zorlanmayan yoktur zaten sonra alışıcaksın ve iyiki ps4 almışım diyeceksin inan bana :)

Alışma süreci biraz zor ama arkadaşların dediği gibi alıştıktan sonra kimse alamaz seni ayrıca özel oyuncu faresi iyi performans vermiyor diye biliyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.

Alışma süreci biraz zor ama arkadaşların dediği gibi alıştıktan sonra kimse alamaz seni ayrıca özel oyuncu faresi iyi performans vermiyor diye biliyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.
Gerçekten de iyi performans veremiyor, PS3 için kısa bir süre kullanmıştım DualShock 3'ü özlüyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı