PS4 konsolum İnternete bağlanmıyor

Qlawei

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar düne kadar PS4 konsolum sıkıntısız bir şekilde her internete bağlanıyordu. Ancak dün sabah oyuna giriceğim zaman sunucuya bağlanılamıyor hatası verdi. Ayarlardan bağlantımı tekrardan yaptım, test ederken internet hızımı her şey oldu ancak en son indirme hızını geldiğinde uzun uzun bekledim ancak sonuç yok. Çıkayım dedim bu sefer de konsol dondu. Kapatma tuşundan kapatmaya çalıştım ancak ışık kapatırkenki şekilde olmasına rağmen konsol kapanmadı. Fişini çektim birkaç kere daha denedim ama sonuç hep aynı. (Normalde odamdan Wi-Fi çekmediği için router kullanıyorum telefonum falan routere sorunsuz şekilde bağlanıyor) Salona götürdüm lan ve Wi-Fi şeklinde bir daha denedim router olmadan ancak yine aynı şekilde donuyor. Ancak tüm cihazlarda internet sıkıntısız çalışıyor.
En son sinirlendim kendi internetime bağladım ve sıkıntısız çalıştı. Bu sabah yine dünkü her şeyi tekrar denedim ancak sonuç yok yine aynı yerde uzun uzun bekliyor ve donuyor. Arkadaşlar çok sinirimi bozmaya başladı. Saygılar, İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar galiba sizin internet sağlayıcınızla ilgili bir durum.
Öyleyse diğer cihazlarda neden sıkıntı yok?
...Çıkayım dedim bu sefer de konsol dondu. Kapatma tuşundan kapatmaya çalıştım ancak ışık kapanırkenki şekilde olmasına rağmen konsol kapanmadı. Fişini çektim...
Bence konsolda sıkıntı var. Normalde cihaz böyle yapmamalı. Garantisi varsa garantiye göndermenizi tavsiye ederim.

Öyleyse diğer cihazlarda neden sıkıntı yok?

Bence konsolda sıkıntı var. Normalde cihaz böyle yapmamalı. Garantisi varsa garantiye göndermenizi tavsiye ederim.
Bende konsolda olduğunu düşünmüştüm fakat nedense kim türksat kullanıyorsa bu sorun birden nüksetmiş.

Geri
Yukarı