PS4 Nereden Almalıyım ?

Vatan, gold, media markt gibi yerler sony garantisi verirler. Hepsiburada ve gitti gidiyor'u da tercih edebilirsiniz.

Bu arada Little Big Planet 3'ün değeri 200 lira değildir. PS4'te gold, deluxe gibi versiyonlar dışında normal versiyon AAA oyunların değeri maksimum 130 140 TL'dir. İndirimlerle 90 100 liraya da bulabiliyorsun.

Şuan almanı tavsiye etmem çünkü dolar tavan yaptı fakat alacaksan Vatan'dan almanı tavsiye ederim.

Şuan almanı tavsiye etmem çünkü dolar tavan yaptı fakat alacaksan Vatan'dan almanı tavsiye ederim.

Fiyatların düşeceğini zannetmem. Ama tek endişem Sony ileride PS4 Slim,Super Slim gibi modeller çıkarırsa ilk PS4'lerin hali ne olur ?

Vatan, gold, media markt gibi yerler sony garantisi verirler. Hepsiburada ve gitti gidiyor'u da tercih edebilirsiniz.

Bu arada Little Big Planet 3'ün değeri 200 lira değildir. PS4'te gold, deluxe gibi versiyonlar dışında normal versiyon AAA oyunların değeri maksimum 130 140 TL'dir. İndirimlerle 90 100 liraya da bulabiliyorsun.

Ben Vatan'da gördüğüm fiyata göre yorum yaptım. :) Bilgilendirme içn teşekkürler. Ancak üst mesajdaki soruma hala cevap alamadım maalesef.

Sony ileride PS4 Slim,Super Slim gibi modeller çıkarırsa ilk PS4'lerin hali ne olur ?

Bu sorum hala cevaplanmadı :(

O sorunuzu görmemişim kusura bakmayın. Bir şey olmaz. Sadece kasalar, görünümler değişir. İçindeki donanım değişmez, sony yıllar boyunca bu şekilde bir yol izledi. Ki şu anki PS4 gayet güzel bir tasarıma sahip.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı