PS4 oyun önerisi

Hangi yarış tarzı oyun önerirsiniz ?

• Driveclub

• The Crew

• Project Cars

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Jealima

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi oyunlar. Ps4'e yeni yarış tarzı oyun almak istiyorum fakat çok arada kaldım. Bu yüzden de antek yapmaya karar verdim. Herkese iyi günler :)

Yarış oyunları için direksiyon setine sahip değilseniz bence almayın. Pek zevki çıkmıyor. Yine siz bilirsiniz. Eğer alacaksanız Project Cars mükemmele yakındır(y)

PS3'te Demon's Souls oynamıştım PS4 için Bloodborne almış ve PC'de Dark Souls II: Scholar Of First Sin oynamıştım. Sadece Dark Souls oynayamamıştım. Bence oyun güzel ama çok zor be abi. Cidden zor. Hele Bloodborne'de uzak savaşta olmadığı için diğer 2 oyunu büyücü(cleric) oynamış ben için inanılmaz zor oldu. Daha ilk boss'a ulaşamadan en az 7-8 kere öldüm. Oyun evet inanılmaz güzel grafikleri var. Hele o Bloodborne'de bosslar inanılmaz güzel. İnsanın bakıp izleyesi geliyor. Neyse RPG seviyorsa bence The Witcher 3 yerine alınabilir.

The Crew olabilir. Biliyorum grafikleri diğerlerine yetişmiyor fakat serbest dolaşma olmadığı sürece bir yarış oyunu hayal kırıklığından ibarettir. Tabi NFS The Run gibi sürükleyici bir hikayesi yoksa. Ya da şimdilik başka oyun alıp çıktığı zaman Nfs Underground 3 alınabilir.

Nfs Rivals = Efekt - Canlılık = Nfs sonuç olarak :)
Teşekkürler fakat Nfs Rivals bekleneni karşılamadı ve onu alacağımı sanmıyorum fakat önerin için teşekkürler. :)
Yarış oyunları için direksiyon setine sahip değilseniz bence almayın. Pek zevki çıkmıyor. Yine siz bilirsiniz. Eğer alacaksanız Project Cars mükemmele yakındır(y)
Direksiyon seti olması şartmı zira ben DS4'te de oynadım ve gereken zevki aldığımı düşünüyorum.
Yarış oyunları dışında souls oyunlarını seviyorsanız Bloodborne alabilirsiniz.
PS3'te Demon's Souls oynamıştım PS4 için Bloodborne almış ve PC'de Dark Souls II: Scholar Of First Sin oynamıştım. Sadece Dark Souls oynayamamıştım. Bence oyun güzel ama çok zor be abi. Cidden zor. Hele Bloodborne'de uzak savaşta olmadığı için diğer 2 oyunu büyücü(cleric) oynamış ben için inanılmaz zor oldu. Daha ilk boss'a ulaşamadan en az 7-8 kere öldüm. Oyun evet inanılmaz güzel grafikleri var. Hele o Bloodborne'de bosslar inanılmaz güzel. İnsanın bakıp izleyesi geliyor. Neyse RPG seviyorsa bence The Witcher 3 yerine alınabilir.
Rpg tarzı oyun öneriniz için teşekkürler fakat ben zaten The Witcher 3 ve Bloodborne alacağım inşallah çünkü tam Rpg hastasıyım sonbaharda da Fallout4 çıktıktan sonra bol bol doyacam bu sene :) fakat benim istediğim yarış oyunu ve bu 3 seçenek arasında kaldım özellikle Driveclub ve Project Cars.
The Crew olabilir. Biliyorum grafikleri diğerlerine yetişmiyor fakat serbest dolaşma olmadığı sürece bir yarış oyunu hayal kırıklığından ibarettir. Tabi NFS The Run gibi sürükleyici bir hikayesi yoksa. Ya da şimdilik başka oyun alıp çıktığı zaman Nfs Underground 3 alınabilir.
Aynen bende Nfs U2 tarzı Open-World oyun isterdim fakat yeni çıkan Nfs'ye vakit var bende o zamana kadar bu oyunlardan birisini alayım diyorum. Minik bi hatırlatma yeni Nfs oyunun adı sadece Nfs. Underground eki almayacak.

Dediğim gibi grafik karşılaştırması yaparken bu oyunlarla karşılaştırmıştım The Crew'i. Bence yarış oyunlarında modifiye ilk şart. İkinci şartta open-world olması. Bu oyunda ikisi de var. Üstüne hikayesi de var. Grafiklerine de berbat denemez. Bence fena sayılmaz. Ben The Crew öneriyorum. Ayrıca şu takım kurup online yarış yapma olayı da ilginç olabilir.

Nfs nin yeni oyununu bekleyin. Açık dünyası olmayan yarış oyunları bir yerden sonra bayıyor. Tavsiye etmem hiçbirini.

Hocam tarih 06/10/15 2 ay sonra yıl olacak 16. Yapmayın gözünüzü seveyim The Crew, NFS nedir? Hocam eğer PS+ düşünüyorsan DriveClub'kesinlikle öneririm biraz araştır göreceksin aradığın:
Oynanış
Grafik
...
Fazla uzatmaya gerek yok yarış oyunu oynayacaksanız XBOX için Forza 6 PS4 için DriveClub.
Ve şuna da değinmek istiyorum illa direksiyon lzm değil DS4 boru değil 200 tl lik tasarım harikası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı