PS4 oyunlarını PS5 versiyonuna yükseltme maliyeti nedir?

Mr.ToTh

Hectopat
Elimde şuan ps4 ve ona özel birçok oyun var. Bu oyunları ps5 geldiğinde (satın aldım) ps5 versiyonuna yükseltmek istiyorum. Yükseltme maliyetlerinden haberi olan varsa bana fiyat bilgisi verebilir mi? Eğer uyguna gelmeyecek ise halihazırda indirim varken ps5 versiyonlarını satın almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Merak ettiğim bazı oyunlar:
-GTA5
-NBA 2K23 (NBA 2K20 de olur)
-Call of Duty: Black Ops 4
-ARK: Survival Evolved
-Rainbow Six Siege
-Overwatch
-Mortal Kombat 11

Her oyunun PS5 versiyonu yok. Gelip gelmediğini öğrenmek için internetten bakabilirsiniz çünkü ayrı olarak PS5 sürümü çıkmasa bile güncellemeyle gelmiş olabilir. Ayrıca farklı sürümleri bende olduğu için yükseltme olanların fiyatına bakamıyorum. Uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.

PS4'ünüzdeki verileri ücretsiz olarak PS5'e aktarabilirsiniz. Tabii oyunlar CD değilse.
Verileri aktarabileceğimi biliyorum. Oyunu ps5'te oynarken 30 fps değil daha yüksek fps vermesini ve daha kaliteli görüntü almak istiyorum. Bunun için de oyunun ps5 versiyonu olması lazım. Ayrıca yanlış bilimiyorsam CD'li oyunlar da yükseltilebiliyormuş.

Parayla yükseltilen tek oyun GTA 5 diye biliyorum.
Anladım hocam, teşekkür ederim.

Her oyunun PS5 versiyonu yok. Gelip gelmediğini öğrenmek için internetten bakabilirsiniz çünkü ayrı olarak PS5 sürümü çıkmasa bile güncellemeyle gelmiş olabilir. Ayrıca farklı sürümleri bende olduğu için yükseltme olanların fiyatına bakamıyorum. Uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Şu anda ps5 elimde olmadığı için malesef bakamıyorum yükseltme ücretlerine. Siz bakabiliyorsanız eğer nereden görebileceğimi söyleyebilir misiniz lütfen.

Son düzenleme:
Verileri aktarabileceğimi biliyorum. Oyunu PS5'te oynarken 30 FPS değil daha yüksek FPS vermesini ve daha kaliteli görüntü almak istiyorum. Bunun için de oyunun PS5 versiyonu olması lazım. Ayrıca yanlış bilimiyorsam CD'li oyunlar da yükseltilebiliyormuş.

Anladım hocam, teşekkür ederim.

Şu anda PS5 elimde olmadığı için maalesef bakamıyorum yükseltme ücretlerine. Siz bakabiliyorsanız eğer nereden görebileceğimi söyleyebilir misiniz lütfen.

PS App üzerinden bu şekilde bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-30-19-59-07-501_com.scee.psxandroid-edit.jpg
    Screenshot_2023-06-30-19-59-07-501_com.scee.psxandroid-edit.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 126

Yeni konular

Geri
Yukarı