PS4 Pro alırken nelere dikkat edilmeli?

Şimdi yeni nesil oyunlar için Series S alınabilir fakat yeni nesil oyunların çoğu da Sony exclusive olduğu için Xbox'a çıkmayacak ve muhtemelen konu sahibinin PS5 için yeterli miktarda parası yok.

Bütçe için PS4 Pro çok iyidir ama 5/6 ay daha fazla bekleyip PS5 2. ele para birikterebilirse PS5 alması daha mantıklı.

Çoğu kişi konudan bağımsız konuşmuş.
PS 4 Pro alırken cuh koduna bak 7216b versiyonunu almanı tavsiye ederim.
1 saat civarı ağır bir oyunda test et ısınma, kasma donma, anormal seviyede fan sesi var mı diye.
PSN'den banlı olmadığını kontrol et.
Cihazın açılmamış olmasına bak, arkadaki güvenlik bandrolu sökülüyse cihaz açılmış tamir görmüş olabilir.

Çoğu kişi konudan bağımsız konuşmuş.

Gerçekten konudan çok dağıldık önemli şeyleri yazmışsınız.

PS4 Pro hala alınır bütçe zorlamaya gerek yok ama 6/7 ay daha bekleyip para biriktirip PS5 alabilecekseniz onu yapmanızı tavsiye ederim ama dediğim gibi bütçenizi zorlamanıza gerek yok ve PlayStation Exc'lerini oynamayı cok umursamiyorsanız 2. el Series S'de alabilirsiniz yeni nesil oyunları oynamak istiyorsanız benim tavsiyem 2. el series s.

Hocam benimki zaten fat kasa. Pro değil. Ama Pro ve Slim modellerde de olduğunu duymuştum.
Slim kasada fan sesi pek yaşamıyorum, özellikle temizliğini yaptırdıktan sonra sıfır ses. Gow ragnarok oyununu sıfır ses oynadım ps4 slimde. Ama fat kasada normal. Kuzenimde fat var açıp 10 dakika fifa atamıyoruz kafamız sisiyor. Proda da fat kadar olduğunu düşünmüyorum pro gomuluyor hep ama.

Slim kasada fan sesi pek yaşamıyorum, özellikle temizliğini yaptırdıktan sonra sıfır ses. Gow ragnarok oyununu sıfır ses oynadım ps4 slimde. Ama fat kasada normal. Kuzenimde fat var açıp 10 dakika fifa atamıyoruz kafamız sisiyor. Proda da fat kadar olduğunu düşünmüyorum pro gomuluyor hep ama.
Prodada çok ses var benim vardı

Ps4 illa alınacaksa Slim alınıp daha sonra 5'e yükseltilmeli. 4 Pro'nun F/P oranında mantıklı bir yerde olduğunu düşünmüyorum.

Prodada çok ses var benim vardı.

Ama fat kasa daha çok ses çıkarıyor. Benim kuzenimde PS4 fat var Fortnite girince aşırı ses çıkarıyor. Daha başka oyunlarda da ses istemiyorsanız PS4 Slim mükemmel. Arkadaşımın var neredeyse 0 ses.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı