PS4 Pro Mu yoksa Xbox Series S mi?

PS4 Pro alırsan pişman olacaksın çünkü aldıktan sonra satman çok zor aldığının 2-3K aşasına satarsın 2. el alırsan 0 alırsan 5-6k aşağısına satarsın Series S al mis gibi oyununu oyna illaki exc oynayacagım diyorsan PS4 slim/fat al sat Series S geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsol almayı düşünüyorum. Sizce PS4 Pro mu yoksa Xbox Series S mi almalıyım?

PS5. PS4 Pro derim ben fakat PS4 varsa sizde veya Xbox One falan kesinlikle PS5'ya da XsX alın. Series S 2K 30 ve 1080P60 konsolu denenebilir. PS4 Pro ise sadece 1080p60. 4K30 çok az var. Yeni oyunlar çıkacağından XSS

Peki sizce Series S mi alayım yoksa biraz bekleyip siyah 1TB Series S mi?

Hocam 512 GB günümüz için düşük bir depolama alanı ki zaten sistemi sayarsanız size yaklaşık 400 GB kalıyor günümüz oyunlari da malum 60 GB aşağısı çıkmıyor genelde. SSD yükseltmesi yapabilirsiniz ama bilginiz olsun sadece Xbox'a özel depolama disklerini kullanabiliyorsunuz onlarda çok pahalı maalesef.
Aceleniz yoksa siyahı bekleyin fiyatını da göz önünde bulundurarak.

512 GB'ı alıp yanına da HDD ya da bütçenize bağlı olarak SSD takviyesi alabilirsiniz siyah pahalı çıkabilir 14K, 15k gibi.

512 GB'ı alıp yanına da HDD ya da bütçenize bağlı olarak SSD takviyesi alabilirsiniz siyah pahalı çıkabilir 14K, 15k gibi.

Hocam Series S ben PS3 ve PS4 kullandığımdan hiç almak istemem fakat hiç konsol almamış birisi bence mantıklı olabilir. Zaten 512 GB boyut arasındaki fark 1000 mi olur 5 bin mi belli değil. Mesela PS5 Digital ile PS5 arasında koskoca 100 dolar olmasına rağmen şu an aralarındaki fiyat farkı 500-1000 falan. Xbox 50 dolarlık farkı maksimum 500 olması lazım fakat işler belli olmayabilir. 1TB Siyah modeli güzel olursa alınabilir fakat PS4 Pro almayı düşünen adam kesinlikle ama kesinlikle PS5 almalı.

Hocam Series S ben PS3 ve PS4 kullandığımdan hiç almak istemem fakat hiç konsol almamış birisi bence mantıklı olabilir. Zaten 512 GB boyut arasındaki fark 1000 mi olur 5 bin mi belli değil. Mesela PS5 digital ile PS5 arasında koskoca 100 dolar olmasına rağmen şu an aralarındaki fiyat farkı 500-1000 falan. Xbox 50 dolarlık farkı maksimum 500 olması lazım fakat işler belli olmayabilir. 1TB siyah modeli güzel olursa alınabilir fakat PS4 Pro almayı düşünen adam kesinlikle ama kesinlikle PS5 almalı.

Hocam hep PS5 Series X diyorsunuz herkesin bütçesi aynı değilki PS5'e Series X'e parası yetmeyebilir arkadaşın.

Geri
Yukarı