PS4 Pro oyunlarda kasma sorunu

Essmagni

Centipat
Arkadaşlar ben 2 3 ay önce PS4 Pro aldım ve Gow oynadım (performans modunda ) arada kasma oldu. Ancak RDR 2'de GTA 5'de kasma sorunları oluyor aralıksız sabit düşük FPS'de oynuyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor. Diğer insanlarda da aynı sorun olsa problem yok ancak ben de kasınca problem oluyor. TV ve monitörüm eski o yüzden olabilir mi, çünkü cihaz 0 sağlam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 2 3 ay önce PS4 Pro aldım ve Gow oynadım (performans modunda ) arada kasma oldu. Ancak RDR 2'deİ GTA 5'de kasma sorunları oluyor aralıksız sabit düşük FPS'de oynuyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor. Diğer insanlarda da aynı sorun olsa problem yok ancak ben de kasınca problem oluyor. TV ve monitörüm eski o yüzden olabilir mi, çünkü cihaz 0 sağlam.
Monitör veya TV eski ise ondan kaynaklanıyordur. Yüksek FPS alırsın ama hissedemezsin.

TV ve monitörüm eski o yüzden olabilir mi, çünkü cihaz 0 sağlam.

İki farklı cihazda denemişsin sorunun monitörden kaynaklanmıyor gibi.

Benim merak ettiğim bir şey daha var, cihazı yeni almışsın, eski sisteminde yüksek FPS'le oyun oynamaya alışkın mıydın? Bu cihaz genelde 45-60 FPS arası çalışıyordur, 4K'da sadece 30 FPS çalıştırdığı oyunlar var. 30 FPS'in altına da düştüğü olur. Normaldir yani. Belki sana farklı geliyordur 60 üstü oynamaya alışkınsan.

Onun dışında servise götürebilirsin istersen, cihaz çok yeni çünkü.

İki farklı cihazda denemişsin sorunun monitörden kaynaklanmıyor gibi.

Benim merak ettiğim bir şey daha var, cihazı yeni almışsın, eski sisteminde yüksek FPS'le oyun oynamaya alışkın mıydın? Bu cihaz genelde 45-60 FPS arası çalışıyordur, 4K'da sadece 30 FPS çalıştırdığı oyunlar var. 30 FPS'in altına da düştüğü olur. Normaldir yani. Belki sana farklı geliyordur 60 üstü oynamaya alışkınsan.

Onun dışında servise götürebilirsin istersen, cihaz çok yeni çünkü.
eski den bilgisayarla oynuyodum ve kasmaya pek alışkın değilim ancak . rdr 2 kasma problemi olmayan bir oyun ve bende ekranı döndürürken yürürken sabit düşük fps de oynuyorum internette ki insanlardan çok düşük fps alıyorum . ve televizyon u 2011 de monitör ü 2010 da aldım , gerçekten çok eski , onunla alakalı ise servisle uğraşmak istemiyorum .

Video çekebilme ihtimalin varsa bence bir videosunu çekip at. Çok daha sağlıklı yorum yapılabilir diye düşünüyorum. Böyle hiç bir şeyi görmeden tam olarak yorum yapmak zor. Arkadaşın dediği gibi belki 30 FPS'den dolayı sana kasıyormuş gibi geliyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı