PS4 Slim önerisi

WornPanda

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci,Fps Oyuncusu.
Bunun garantisi Eurasia yazıyor ama yorumlara baktığımda garantisi ben almadan başlamış falan yazmışlar onun için güvenemedim.

Bunun garantisi Eurasia mı değil mi onu belirtmemiş Eurasia ise bu daha mantıklı.

Bu da 500GB olduğu için yetmez diyorlar bunlara harici harddisk falan takılıyor mu?

Bunun garantisi Eurasia yazıyor ama yorumlara baktığımda garantisi ben almadan başlamış falan yazmışlar onun için güvenemedim.

Bunun garantisi Eurasia mı değil mi onu belirtmemiş Eurasia ise bu daha mantıklı.

Bu da 500GB olduğu için yetmez diyorlar bunlara harici harddisk falan takılıyor mu?
3. Modeli tercih edin. O oyunlar zaten yaklaşık 1.000 ₺ yapıyor. Ayrıca USB 3.1 Gen 1 yani eski adı ile 3.0 Harici Hard Disk bağlayabiliyorsunuz. Seagate veya Western Digital’in 1TB modelleri var. 350-500 ₺ arası rahat bulabiliyorsunuz. Şimdiden hayırlı olsun.

2. el almak daha mantıklı bir hareket olur bana kalırsa.

Babam 2.el teknolojik ürünlere pek sıcak bakmıyor.
3. modeli tercih edin. O oyunlar zaten yaklaşık 1.000 ₺ yapıyor. Ayrıca USB 3.1 gen 1 yani eski adı ile 3.0 harici hard disk bağlayabiliyorsunuz. Seagate veya western digital’in 1TB modelleri var. 350-500 ₺ arası rahat bulabiliyorsunuz. Şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, daha alıp almayacağım net değil araştırma yapıyorum.

2. el temiz kullanılmış PS4’ü bugün en düşük 2.000 ₺’den alırsınız ve yanında ıyın falan olmaz. En iyisi Vatan Bilgisayar’dan almak olacaktır. Fiyat gayet iyi.

Bu arada şu an almanızı tavsiye etmiyorum. 2021 senesine geçer geçmez verginin birinde %30 azalma olacak. Fiyatı düşecektir yani. Gerçi daha 2 ay var ve yine ertelemezlerse iyi olur şu vergi indirimini.

Ülkede artan hiçbir şeyin şuana kadar düştüğünü hiç görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı