PS4 Tavsiyesi

[email protected]'a mail atarsanız elimde PS4 var. Yurtdışından aldım. Daha garantisi var. Sırf incelemek ve merakımdan aldım diyebilirim. Uygun fiyat konuşabiliriz.

Hocam ben taksitle alacağım zaten. O yüzden ikinci el düşünemem, zaten elektronikte de pek sevmiyorum ikinci el. Teşekkür ederim yine de.
Garanti konusunda da sony garantili alacağım. İthalat garantili birşey almak istemiyorum.
Sony'nin kendi garantisi Eurasia dimi?

Hocam ben taksitle alacağım zaten. O yüzden ikinci el düşünemem, zaten elektronikte de pek sevmiyorum ikinci el. Teşekkür ederim yine de.
Garanti konusunda da sony garantili alacağım. İthalat garantili birşey almak istemiyorum.
Sony'nin kendi garantisi Eurasia dimi?
Evet Eurasia.

Ben Şubat ayında 1700 TL'ye almıştım sakın daha fazla para vermek gibi bir hata yapma 1500-1400 civarı bulabilirsen gözün kapalı almanı öneririm.

Bende araştırdım bayağı ama 1tb ve 500 gb arasında böyle birşey duymadım.
Ben mi atladım acaba?
1216 serisi ve Eurasia garantisi olmasına dikkat ediyorum.

Peki Ps'ye oyun yükleyebiliyor muyuz?
Mesela ben bir Ps Cafeden 2k16 kiraladım ve yükledim onu ps'ye offline şekilde oynayabiliyor muyum?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı